Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejnívmísta PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

FungiSpray proti plísni bezchlorový 750 ml

Přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo, apod.) a na textiliích.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57238
nové
FungiSpray proti plísni bezchlorový 750 ml FungiSpray proti plísni bezchlorový 750 ml

90,91 Kč bez DPH

C

110,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57238
  • Balení: 1/6
  • Hmotnost v kg: 0,856
  • Značka: STACHEMA CZ s.r.o.

Návod k použití: plíseň před aplikací neodstraňujte!
Napadená místa postříkejte ze vzdálenosti cca 10 cm a po 24 hodinách působení plíseň za mokra mechanicky odstraňte (kartáčem nebo hadrem namočeným v tomto přípravku).
Při silném napadení plísní je nutno postup opakovat.
Na očištěný, vydezinfikovaný a suchý povrch stavebních materiálů aplikujte protiplísňový přípravek FungiSAN bezchlorový s preventivním účinkem proti plísním, výrobce STACHEMA CZ.
Při kontaktu s lakovanými povrchy nutno předem odzkoušet na malém, případně skrytém místě.
V případě použití přípravku na textil, nebo jiné materiály, které mohou přijít do kontaktu s pokožkou, je třeba po ošetření důkladné vyprání a vyčištění ošetřených materiálů (odstranění zbytků přípravku).

Skladování: v původních dokonale uzavřených obalech, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, při teplotě 5 °C až 25 °C.

Záruční doba: Skladovat a přepravovat v originálních dokonale uzavřených obalech, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, při teplotě od +5 °C do +30 °C.

VÝROBEK NESMÍ ZMRZNOUT. Po otevření ihned spotřebujte.

Upozornění: výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.
Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Obsahuje: 10 g/kg kvarterní amoniové sloučeniny, alkyl(C12-C16)(benzyl)dimethylamonium-chloridy; 5 g/kg didecyl(dimethyl)amonium-chlorid.
Pokyny pro bezpečné zacházení, první pomoc: viz etiketa a bezpečnostní list (ke stažení na www.stachema.cz).

Likvidace: prázdný obal i zbytky přípravku likvidujte jako nebezpečný odpad.

Zákazníci také hledají jako: odstranění plísně Stachema

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].