Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Frisbee mini 17 cm

Frisbee - házecí talíř je skvělá hračka pro všechny psy. Nyní nabízíme frisbee i pro malé psy. Ideální hračka vhodná pro venkovní aktivity. Jedná se o plovoucí hračku a tedy je vhodná i do vody.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52016
Frisbee mini 17 cm Hračka pro psy frisbee, mini 17 cm.

63,64 Kč bez DPH

C

77,00 s DPH

Není skladem - vyberte si alternativní zboží
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52016
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,085
  • Materiál / složení: termoplastická guma (TPR) a polypropylen

Průměr talíře: 17 cm.

Barva: limetkově zelená v kombinaci šedo-zelená.

Zákazníci také hledají jako: Frisbee Tommi, házecí talíř Tommi, plovoucí talíř Tommi, létající talíř Tommi, frisbee pro psa Tommi, fresbee pro psy Tommi

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].