Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Fluorescenční tenisový míček HipHop 6,5 cm

Fluorescenční tenisový míček, který se Vám ve tmě neztratí. Míček má na sobě fluorescenční vrstvu, která po nasvícení vydává světlo a tím je míček viditelný i ve tmě.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 52116
Fluorescenční tenisový míček HipHop 6,5 cm Míč tenisový svítící ve tmě HipHop 6,5 cm.
Fluorescenční tenisový míček HipHop 6,5 cm Míč tenisový svítící ve tmě HipHop 6,5 cm.
Fluorescenční tenisový míček HipHop 6,5 cm Míč tenisový svítící ve tmě HipHop 6,5 cm.

27,27 Kč bez DPH

C

33,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 52116
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,07
  • Materiál / složení: nylon, guma
  • Značka: TRIXIE CZ, SE
  • Neonový ve tmě svítící tenisový míč je ideální volbou pro ty, kteří hledají způsob, jak obohatit večerní aktivity se svým psem.
  • Samotná podstata míče je založena na fluorescenčních vlastnostech horní vrstvy, které se aktivují po nasvícení denním nebo umělým světlem. Stačí tedy vystavit míč dostatečnému množství světla a poté, co se setmí, se rozsvítí neonovou září.
  • Fluorescence je fascinujícím jevem, kdy látka absorbuje světlo a následně ho vyzařuje zpět. Díky tomuto materiálu je míč viditelný.
  • Kromě svítící funkce je míč vybaven i pískacím mechanismem.
  • Fluorescenční vrstva míče neobsahuje žádné toxické látky, což zajišťuje bezpečnou zábavu pro psa i jeho společníka. Pes při hře s míčem není vystaven žádným škodlivým látkám.

Rozměr: 6,5 cm.

Barva: neonově žlutá.

Balení: 1 ks samostatně v síťce.

Zákazníci také hledají jako: Házecí míček HipHop

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].