Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Fitmin For Life Kachní maso na buvolí kosti pochoutka pro psy, 200 g

Fitmin dog treat duck with rawhide stick je přírodní pamlsek pro psy vyrobený z kvalitního kachního masa obalený kolem surové hovězí kůže. Díky jedinečnému tvaru a struktuře pomáhá odstranit zubní kámen a plak. Jedná se o lehce stravitelnou pochoutku s vysokým podílem kvalitních bílkovin a s nízkým obsahem tuku. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51661
Fitmin For Life Kachní maso na buvolí kosti pochoutka pro psy, 200 g Pamlsek pro psy Kachní maso na buvolí kosti, 200g.
Fitmin For Life Kachní maso na buvolí kosti pochoutka pro psy, 200 g Pamlsek pro psy Kachní maso na buvolí kosti, 200g.
Fitmin For Life Kachní maso na buvolí kosti pochoutka pro psy, 200 g Pamlsek pro psy Kachní maso na buvolí kosti, 200g - detail velikosti.

95,65 Kč bez DPH

C

110,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51661
  • Balení: 1/40
  • Hmotnost v kg: 0,2
  • Značka: Fitmin

Parametry

Stáří/kondice psa Dospělý / Adult
ZnačkaFitmin

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].