Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

FISKARS Rukavice vel. 10 Fiskars 160004

Kvalitní pánské pracovní rukavice Fiskars mají protiskluzové a ergonomické tvarování. Jsou zesílené v místě zvýšeného namáhání, pohodlné a ideální na veškerou práci na zahrádce.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 54962
FISKARS Rukavice vel. 10 Fiskars 160004 FISKARS Rukavice vel. 10 Fiskars 160004

363,64 Kč bez DPH

C

440,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 54962
  • Balení: 1/10/100
  • Hmotnost v kg: 0,093
  • Značka: Fiskars

Pracovní rukavice Fiskars - velikost 10 pro střední a větší dlaň

  • Tyto velmi kvalitní rukavice jsou určeny pro různé druhy práce na zahradě. Pohodlně s nimi můžete pracovat s veškerým nářadím Fiskars. Díky jejich ergonomii Vám do ruky skvěle padne sekera, pila a další nářadí Fiskars.
  • Použitý materiál (kůže, textil, protiskluzová vrstva) je velmi odolný a zároveň pohodlný.
  • Rukavice jsou vyrobeny z prodyšného materiálu pro maximální pohodlí. Speciální prošití zvyšuje pružnost a můžete tak využít celý rozsah prstů. Odolná ochranná vrstva je ideální pro práci s různými nástroji. Textilní materiál zajišťuje odvod potu. Hlavní pozornost je věnována ochraně palce a ukazováčku. 
  • Na zápěstí jsou rukavice opatřeny gumou, proto nesklouznou z ruky.
  • S rukavicemi se nejen velmi pohodlně pracuje, ale také jako všechno nářadí Fiskars, dobře vypadají.
  • Rukavice jsou opatřeny poutkem s otvorem pro zavěšení.

Parametry

Typ pracovních rukavicLetní pro těžší práce
Velikost rukavic10

Zákazníci také hledají jako: Fiskars 160004

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].