Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000

Nová technologie zdroje impulzů se zárukou 2 roky. Skvělý poměr cena/výkon.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33407
Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000 Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000

1 690,00 Kč bez DPH

A

2 044,90 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 33407
 • Balení: 1/24/-
 • Hmotnost v kg: 0,91
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Tento elektrický poháněč dobytka je správnou volbou nejen díky dostupné ceně. Vyznačuje se sníženou spotřebou energie a až dvojnásobnou životností baterií v porovnání s podobnými produkty.
Minimální špičkové napětí 6000 V, dostatečná účinnost i pro velká zvířata. Zdroj impulzů je kompletně chráněn proti prachu, špíně a agresivním výparům. Je chráněn proti odstřikující vodě (IP 45), omyvatelný.
Při impulzu je vysílán stimulující tón jako psychologický efekt na zvířata. Pomocí vypínače lze zabránit nechtěnému spuštění impulzů.
Nový výrobek je dodáván s koncovkou z polykarbonátu o délce 71 cm, celková délka přístroje je  98 cm. Baterie 4 x 1,5 V jsou součástí dodávky.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Soubory ke stažení

Hodnocení

90 %
Hodnotili 4 uživatelé
 • 53 x
 • 40 x
 • 31 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Jirka - 28.1.2021
  Pro:
  Kvalita,cena,s Aku bateriemi v denním provozu na jatkách.
  Proti:
  Spojení prutu s tělem křehké občas praskne při pádu nebo nárazu.
  Shrnutí:
  Dobrý
 • Zdeněk - 13.9.2019
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Jsem s produktem spokojen.
 • Jiří - 3.5.2018
  Pro:
  Jsem spokojen.Rychlost dodání super.
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  -
 • jmc - 2.2.2016
  Pro:
  cena, kvalita, jednoduché a robustní provedení, baterie jsou pro občasné použití lepší volbou než aku
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Perfektně zpacifikuje velmi agresivního berana. Nemá to chybu ...

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • je účinný na berana el.bič
  iva, 20.12.2016 22:24:01
  Dobrý den chci se zeptat zda tento bič je dostatečný k zastrašení berana.Děkuji iva
  • RE: je účinný na berana el.bič
   Jan Kamír, 21.12.2016 8:49:14
   Dobrý den. Na váš dotaz není jednoznačná odpověď. Tento bič spíše slouží k rozpohybování než zastavení. Z vlastní zkušenosti kdy jsem také tento bič použil proti našemu beranovi vím, že v samotném útoku ho to nezastaví, pouze pokud je v klidu a dostane tímto bičem, tak uskočí. S pozdravem Jan Kamír
 • elektrický bič
  Ing. Peter Kiripolský, 15.07.2013 15:24:32

  chcem na firmu kúpiť elektrický bič. Je to firma na Slovensku a chcem aby bola faktúra vystavená bez DPH a tovar zaslaný na dobierku. Pýtam sa či je to možné a aká by bola výsledná cena objednaného tovaru? Ďakujem

  • RE: elektrický bič
   Ondra, 16.07.2013 9:37:29

   Dobrý den, možné to je. Viz text z obchodních podmínek pro Slovenskou republiku – „Účtování DPH – pokud je příjemce plátcem DPH, uvede kromě identifikačního daňového čísla do poznámky objednávky požadavek na fakturaci bez DPH. Po ověření o platnosti DIČ, bude vystaven doklad bez DPH a odběratel se zavazuje odvést DPH u svého správce daně. „ Více se dočtete přímo v obchodních podmínkách pro Slovenskou republiku. Ceny za přepravu jsou také zmíněny v obchodních podmínkách pro Slovenskou republiku.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].