Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000

Nová technologie zdroje impulzů se zárukou 2 roky. Skvělý poměr cena/výkon.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33407
Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000
Elektrický bič MAGIC SHOCK PRO 2000

1 600,00 Kč bez DPH

A

1 936,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 33407
  • Balení: 1/24/-
  • Hmotnost v kg: 0,91
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Tento elektrický poháněč dobytka je správnou volbou nejen díky dostupné ceně. Vyznačuje se sníženou spotřebou energie a až dvojnásobnou životností baterií v porovnání s podobnými produkty.
Minimální špičkové napětí 6000 V, dostatečná účinnost i pro velká zvířata. Zdroj impulzů je kompletně chráněn proti prachu, špíně a agresivním výparům. Je chráněn proti odstřikující vodě (IP 45), omyvatelný.
Při impulzu je vysílán stimulující tón jako psychologický efekt na zvířata. Pomocí vypínače lze zabránit nechtěnému spuštění impulzů.
Nový výrobek je dodáván s koncovkou z polykarbonátu o délce 71 cm, celková délka přístroje je  98 cm. Baterie 4 x 1,5 V jsou součástí dodávky.

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: