Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejnívmísta PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ekosip Plus prášek s repelentem 50 g

Ekosip plus je ekologický přípravek na bázi oxidu křemičitého a rostlinných silic, účinný při odstraňování roztočů v chovech drůbeže, holubu, exotického ptactva, u koz, ovcí, králíků. Je rovněž vhodný k odstraňování blech. Přípravek má vysokou schopnost vázat vodu a olej, působí na hmyz fyzikálním způsobem. Po přilnutí ke kutikule naruší její voskový povrch a dojde k vysušení parazita. Rostlinná silice dodává přípravku repelentní účinek. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 57239
nové
Ekosip Plus prášek s repelentem 50 g Ekosip Plus prášek s repelentem 50 g

272,73 Kč bez DPH

C

330,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 57239
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,065
  • Nemá negativní vliv na zdraví zvířat ani lidí, neovlivňuje negativně krmné směsi ani kvalitu živočišných produktů.
  • V suchém prostředí zůstává dlouho aktivní.
  • Na přípravek nevzniká návyk, je bez ochranných lhůt.
  • Schválení USKVBL: 057-21/C.

Zákazníci také hledají jako: boj s čmelíky Ekosip, roztoči Ekosip

Alternativní zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].