Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Drezurní podsedlová dečka Premier Cotton - černá

Velmi kvalitní podsedlová drezurní dečka Premier Equine.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 60955
Drezurní podsedlová dečka Premier Cotton - černá Dečka drezurní podsedl. Premier Cotton, černá
Drezurní podsedlová dečka Premier Cotton - černá Dečka drezurní podsedl. Premier Cotton, černá

900,83 Kč bez DPH

C

1 090,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 60955
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,3

Hustě prošívaná bavlněná velmi kvalitní podsedlová drezurní dečka ve více barvách značky Premier Equine. Poutka na podbřišník, logo Premier Equine. Více barev.

Parametry

BarvyČerná
ZnačkaPremier Equine

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Bližší popis dečky
  Světla, 30.06.2023 11:55:31
  Dobrý den, vzhledem k tomu, že si na zboží nemohu sáhnout, můžete mi prosím dečku Premier Cotton kvalitativně popsat ve srovnání s Escadron Cotton, kterou znám (máte ji také v prodeji)? Je podobná, silnější, slabší či tužší?... Moc děkuji a přeji pěkný den Světla
  • RE: Bližší popis dečky
   Eva, 30.06.2023 12:33:02
   Dobrý den, co se týká kvality obou deček, řekla bych, že je srovnatelná. Eskadron dečka je možná o trošku měkčí. Dečka Premier má navíc vyztužení v oblasti podbřišníku, tudíž v těchto místech snese vyšší zatížení. Hezký den Eva
 • Delka decky
  Eliska Cerna, 15.05.2023 14:56:36
  Dobry den, Prosim jaka je délka (záda a delka u bocnice) teto decky prosim? Děkuji
  • RE: Delka decky
   Jitka, 15.05.2023 15:16:55
   Dobrý den, délka zad 58cm a u bočnice 55cm. Hezký den, Jitka.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].