Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Drezurní bič Horze Vienna - černo-bílý, 120 cm

Drezurní bič značky Horze.

  • Ve dvou barvách a dvou délkách. 
  • Sametová rukojěť zdobená kamínky.
  • Extra lehký a příjemný do ruky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 75691
Drezurní bič Horze Vienna - černo-bílý, 120 cm Bič drezurní Horze Vienna, černo-bílý, 120 cm

239,67 Kč bez DPH

B

290,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 75691
  • Hmotnost v kg: 0,15

Jezdecký drezurní bič značky Horze nabízíme ve dvou barevných provedeních a ve dvou délkách 100 a 120 cm. Rukojěť je potažená sametem a zdobená jemnými kamínky. Na konci rukojeti je stříbrná kobka. Bič je velmi lehký a příjemný do ruky. 

Zákazníci také hledají jako: dlouhý jezdecký bič, bič na drezuru

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].