Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vysokopevnostní drát pro elektrické ohradníky SECURGAL 25 PRO 2,5 mm

Průměr: 2,5 mm

Délka: cca 625 m

Odpor: 3,5Ω/100 m

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33113

1 400,00 Kč bez DPH

A

1 694,00  Kč s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Poradna

 • Napínák na vysokopevnostní drát Securgal
  Karolína Doležalová, 25. 7. 2017 8:45:02
  Dobrý den, jaký napínák je vhodné použít u vysokopevnostního drátu Securgal? Děkuji za odpověď.
  • RE: Napínák na vysokopevnostní drát Securgal
   Ondra, 25. 7. 2017 9:20:45
   Dobrý den, pro drát Securgal bych Vám doporučil spojovací systém GRIPPLE PLUS, který umožňuje snadné a rychlé napínání a spojování drátu. K napínání spojek doporučujeme napínací kleště GRIPPLE již nejsou pouze napínací kleště, ale kleště, s možností, nastavení nosnosti (zatížení) napínacího drátu Vám umožňují kdykoliv vypnout či dovypnout drát na stále stejnou (nastavenou) hodnotu zatížení a tím maximálně prodloužit životnost napínaného drátu. Spojku i kleště naleznete v souvisejících produktech drátu.
 • Ohradník
  Josef Kytrych, 25. 5. 2017 10:18:13
  Dobrý den, potřeboval bych poradit zda tento drát (SECURGAL 25 PRO 2,5 mm) lze kombinovat s lankem TopLine Plus 6mm (zapojení na jeden zdroj). Měl by to být ohradník proti vysoké. Vrchní lanko TopLine Plus 6mm, pod ním 4 tyto dráty. Děkuji za odpověď. Kytrych.
  • RE: Ohradník
   Jan Kamír, 25. 5. 2017 11:13:45
   Dobrý den, tato kombinace je určitě možná, jen je důležité, aby zdroj neměl příliš vysoký výkon cca do 5J výstupní energie. V opačném případě by mohlo docházet k přepalování vodivých drátků v plastovém lanku. Také je potřeba drát dopínat s pomocí napínáku, k tomu se využívají také rohové izolátory (vajíčka), napínáky a spojky na drát. Lanko nemá takové nároky na napínání a vystačí s běžnými spojkami a izolátory. Propojení drátu a lanka můžete provést vysokonapěťovým kabelem nebo zrovna tím lankem. S pozdravem Jan Kamír
 • použití
  Doubravová, 20. 3. 2013 12:28:24

  Dobrý den,

  chttěl abych se zeptat, zda tento drát mohu použít pro ohradu s koňmi, mám ve stádě chladnokrevného valacha, který mi trhá pásky. Je toto řešení? Nebo co by jste mi doporučili.

  Děkuji za odpověď

  Doubravová

  • RE: použití
   Jiří Kamír, 20. 3. 2013 16:38:48
   pTento drát bych určitě nedoporučil. Pokud kůň trhá pásky je určitě chyba ve zdroji, nebo kvalitě pásek a ohrady./ppPři správně fungujícím ohradníku se zvířata nesmějí pásky dotknout, natož trhat. Použití drátu by mohlo koně zranit například při splašení. Jediný drát, který se požívá na ohrady koní, je tento drát s vodivým plastem na povrchu: www.kamir.cz/ocelovy-drat-pro-elektricky-ohradnik-s-plastovym-obalem-8-mm-

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: