Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Doplňkové minerální krmivo Mikrop Eco Slepičí Snáška, 3 kg

Zajišťuje optimální hladinu minerálních prvků a vitamínů nezbytných pro výživu nosnic v období snášky. Svým složením působí příznivě na zlepšení a udržení zdravotního stavu slepičky a jejich reprodukční schopnosti.

  • Minerálně vitaminové doplňkové krmivo pro nosnice.
  • Ekologická cesta k vajíčku.
  • KEZ Certifikát.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 15123
nové
Doplňkové minerální krmivo Mikrop Eco Slepičí Snáška, 3 kg Doplňkové minerální krmivo Mikrop Eco Slepičí Snáška, 3 kg

160,71 Kč bez DPH

A

180,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 15123
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 3,1

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].