Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku

Je 100% přírodní australský produkt, na eliminaci vypálených skvrn na trávníku od Vašeho psa. Dog Rocks odfiltruje nečistoty z vody, jako je například cín, čpavek a dusičnany. Tyto nečistoty jsou obvykle vylučovány močí a když tráva přichází do styku s těmito prvky, dochází k hoření moči na trávě, což vede ke žloutnutí a následnému spálení trávníku.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50508
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Dog Rocks
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Foto před použitím a po použití
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Návod
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Postup: Opláchněte kameny, dejte je psovi do misky a nalejte aspoň 2 l čisté vody. Nechte min. 10 mi
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Postup: Opláchněte kameny, dejte je psovi do misky a nalejte aspoň 2 l čisté vody. Nechte min. 10 mi
Dog Rocks pro eliminaci vypálených skvrn od psí moči na trávníku Postup: Opláchněte kameny, dejte je psovi do misky a nalejte aspoň 2 l čisté vody. Nechte min. 10 ho

344,63 Kč bez DPH

C

417,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 50508
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,2

Co je Dog Rocks?

Je 100% přírodní australský produkt, na eliminaci vypálených skvrn na trávníku od Vašeho psa. Dog Rocks odfiltruje nečistoty z vody, jako je například cín, čpavek a dusičnany. Tyto nečistoty jsou obvykle vylučovány močí a když tráva přichází do styku s těmito prvky, dochází k hoření moči na trávě, což vede ke žloutnutí a následnému spálení trávníku. Dog Rocks dávají vašemu čtyřnohému kamarádovi čistší zdroj vody. Bez nečistot ve vodě, Dog Rocks skutečně pomáhají vašemu trávníku! To je skvělé pro Vás, Vašeho psa a trávník!

Jak správně používat?

1/ Vybalte kameny z obalu a opláchněte je

2/ Nalijte vodu psovi do misky, max. 2l

3/ Přidejte opláchnuté kameny do misky

4/ Před prvním použitím nechte ve vodě nejméně 10 hodin

Doporučeno výrobcem pro nejlepší výsledky: 

Vyměňujte Dog Rocks každé 2 měsíce (součástí balení je nálepka). Ujistěte se, že vodní miska vašeho psa je hlavním vodním zdrojem psa. Vodu raději doplňujte než vyměňujte.

Dog Rocks NIKDY nepomůže napravit již poškozenou trávu, nicméně neuvidíte žádné nové skvrny.

Pes, který přijímá jídlo s vysokým obsahem bílkovin, tak nemusí Dog Rocks 100% fungovat.

1 kámen Dog Rocks je vhodný ve vodní misce jednoho psa po dobu 2 měsíců.

Celé balení Dog Rocks je dobré pro misku jednoho psa po dobu 6 měsíců.

 

Základní charakteristika: DogRocks nemění hodnoty PH v moči zvířete. Obsahuje přírodní minerální látky. Pravidelně laboratorně testované. Bezpečné pro psy. Prodává se v Austrálii, USA, na Novém Zélandu, v Jižní Africe, ve Velké Británii a v Evropě již od roku 2005.

Kameny Dog Rocks jsou v různých velikostí a každé balení obsahuje proto jiné velikosti – hmotnost balení je však vždy přibližně stejná, aby byla zajištěna maximální efektivita horniny. Dog Rocks nemají žádný známy negativní vliv na psy, pokud se při dávkování postupuje podle návodu na použití. Kameny jsou pravidelně laboratorně testované.

Otázky a odpovědi:

1. Jak dlouho trvá, než začne fungovat? 

8-10 hodin. Když to funguje, neuvidíte žádný rozdíl v kameni. Poté je voda okamžitě účinná, a proto se neobjeví žádné nové skvrny ... neobnoví to staré skvrny, ale se správnou údržbou trávníku uvidíte obrovské zlepšení za 5 týdnů.

2. Pokud pes stále vybírá kámen z misky, mohou se kameny nechat s vodou v jiné misce a z toho vyplníte misku pro psy?

Potřebujete být s pejskem trochu trpěliví, ale pokud to stále pokračuje, ... ano, pár lidí to udělá ... bude to fungovat, ale ne tak dobře, pokud jsou kameny ve stejné misce.

3. Kameny byly testovány, takže víme, že vydrží kameny ve vodě přibližně 2 měsíce nebo je to jen pokus a omyl?

Jedná se o zkoušku v průběhu 4,5 roku, než se tento výrobek uvedl na trh.

4. Jaké jsou důvody, proč to nemusí fungovat?

- Pokud je pes krmen převážně syrovým červeným masem tak bílkoviny tomuto účinku brání.

- Pokud Váš pes má více než jeden zdroj pití, např. bazén, rybníček, kašna, kočičí vodní mísa ... efektivita psího kamene je výrazně snížena. 

- Objem vody, pokud nebudete postupovat podle pokynů. Používáte-li příliš málo kamene na množství vody, nebo vyprázdníte misku, dolejete novou vodu a nedáte kamení dostatek času fungovat.

5. Jak dlouho to bylo na trhu v jiných zemích?

Výrobek byl zkoumán po dobu 4 let a poté šel na trh. Byl na trhu v Austrálii po dobu 4 let, na Novém Zélandu po dobu 2 let a ve Spojeném království po dobu 2 let. Spojené království a Nový Zéland mají chladnější klima, proto se každý rok na jaře a v létě výrazně zvyšují tržby. Austrálie má z velké části klimatické změny, takže prodej zůstává stejný po celý rok.

6. Jsou Dog Rocks bezpečné pro jiné zvířata, které by mohla pít ze stejné misky?

Ano, pro všechny zvířata jsou tyto kameny bezpečné.

7. Je Dog Rocks přírodním produktem?

Ano, psí kameny pocházejí přímo ze země. Jediným zásahem, který má, je to, že prochází skrz síto, aby se zabránilo udušení. Je balený v ekologických pytlích a krabicích.

Zákazníci také hledají jako: kamen proti vypalování trávníku pro psy

Hodnocení

60 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 11 x
 • Marie Svobodová - 6.4.2024
  Pro:
  zkoušíme to nyní
  Proti:
  Velmi mě překvapilo zaslání pouze dvou kamenů a vzhledem k tomu, že jsou tak malé a naše Angee kameny nosí, omotala jsem je drátkem v plastu, aby je neodnesla. Zatím je nenosí. Myslela jsem, že dostanu 1 kg kamenů. Pokud to nebude fungovat tak nevím co podnikneme. Zásilka zklamání.
  Shrnutí:
  -
  • Kamír - 8.4.2024
   Dobrý den, děkujeme za recenzi a mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojena. U výrobku je uvedená váha výrobku 0,2 kg, tedy nevím, proč jste očekávala 1 kg kamenů. Zároveň v popisu výrobku je vše uvedeno. Pokud dodržíte postup, jak je uvedeno na výrobku, pak kameny opravdu fungují. Bohužel né každý pes či chovatel má tu trpělivost nebo možnost zajistit potřebné kroky, pak výrobek samozřejmě fungovat nebude. Prosím přečtěte si celý popis výrobku a etiketu na produktu, jsou zde informace, které potřebujete vědět. Pěkný den Za tým KAMÍR a Co spol. s r.o. Erika Kalinová
 • Marián - 11.7.2019
  Pro:
  funguje.
  Proti:
  mohl by mít delší trvanlivost
  Shrnutí:
  Za klid v rodině, že nejsou vypálené fleky na trávě to stojí....

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Jak to funguje
  Světlana Kročová, 13.12.2020 22:38:10
  Dobrý den, prosím o biologické vysvětlení celého procesu. A vliv na zdraví psa... Nebo možné vedlejší účinky. Dekuji
  • RE: Jak to funguje
   Erika, 14.12.2020 7:28:50
   Dobrý den, celý proces je popsaný v popisu výrobku. Vliv na zdraví psa - žádný. Vedlejší účinky - žádné. Toto neovlivňuje zdraví zvířete nýbrž upravuje moč psa. Dog Rocks odfiltruje nečistoty z vody, jako je například cín, čpavek a dusičnany. Nečistoty jsou obvykle vylučovány močí a když tráva přichází do styku s těmito prvky, dochází k hoření moči na trávě, což vede ke žloutnutí a následnému spálení trávníku. Pěkný den.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video