Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Dezinfekce podestýlky DESICAL Plus - 10 kg

DESICAL PLus - dezinfekce podestýlek vhodná do všech stájí za bezkonkurenční cenu ve dvou baleních. Vhodné též na koupel paznehtů zvířat. Suchý a jemný prášek do podestýlek. Vhodné též na podlomy a hniloby kopyt u koní.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 70254
Varianty

206,61 Kč bez DPH

A

250,00  Kč s DPH

Skladem

Poradna

 • Dezinfekce podestýlky DESICAL Plus - 5 kg
  Lenka, 22. 4. 2020 11:52:17
  Dobrý den, prosím o návod k použití, na obalu jsem nenašla. potřebuji na hnilobu kopyt
  • RE: Dezinfekce podestýlky DESICAL Plus - 5 kg
   Ondra, 22. 4. 2020 12:06:49
   Dobrý den, návod k použití byl doplněn do textu k produktu. Jak používat dezinfekci DESICAL se dočtete i v přiloženém pdf "Leták DESICAL PLUS". Hezký den

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: