Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dečka pods. ESKADRON Cotton, zelená, VS

Kvalitní skoková podsedlová dečka z kolekce Eskadron Cotton.

  • Velmi prodyšný materiál.
  • Drobné prošívání.
  • Poutka k sedlu a na podbřišník.
  • VS, velikost Full.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 78708
Dečka pods. ESKADRON Cotton, zelená, VS Dečka pods. ESKADRON Cotton, zelená, VS

702,48 Kč bez DPH

A

850,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 78708
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Velmi kvalitní podsedlová dečka značky ESKADRON. Dečka má husté drobné prošívání. Velmi dobře saje pot. Je dostupná v několika barevných variacích. Dečka je anatomicky tvarovaná a velmi dobře sedí. Dečka má poutka k sedlu a na podbřišník.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].