Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dečka drezurní ESKADRON Cotton Silver, krém., Pony

Velmi kvalitní drezurní podsedlová dečka značky Eskadron.

  • Husté drobné prošívání.
  • Stříbrný lem.
  • Drezurní varianta.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 73366
Dečka drezurní ESKADRON Cotton Silver, krém., Pony Dečka drezurní ESKADRON Cotton Silver, krém., Pony

619,83 Kč bez DPH

X

750,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 73366
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,85

Velmi kvalitní podsedlová dečka je vyrobena z prodyšného rychleschnoucího materiálu. Dečka má drobné husté prošívání, má poutka k sedlu a na podbřišník. Je anatomicky tvarovaná. Díky své jednoduchosti je velmi oblíbená u našich zákazníků. 

Zákazníci také hledají jako: eskadronka, drezúrní dečka eskadron

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].