Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

DAX granule pro kočky, hovězí - 10 kg

Kompletní prémiové krmivo pro dospělé kočky. Jedná se o méně kvalitní krmivo, kde je důraz kladem na kvantitu a cenu.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 50242
DAX granule pro kočky, hovězí - 10 kg
Varianty

465,18 Kč bez DPH

C

521,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 50242
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 10

Složení: obiloviny (20%), maso a výrobky živočišného původu (4% hovězíhoí v červených granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu , oleje a tuky, zelenina (4%), minerální látky. Deklarované jakostní znaky: protein 29%, obsahu tuku 10%, hrubý popel 9%, hrubá vláknina 4%. Nutriční doplňkové látky v 1kg: Vitamin A (retinyl acetát): 9000 m.j., Vitamin D3 (cholekalciferol): 900 m.j., Vitamin E (dl-alfa-tokoferolacetát): 73mg, síran měďnatý pentahydrát (Cu): 11mg, síran železnatý monohydrát (Fe): 85mg, jodičnan vápenatý bezvodý (I): 2mg, oxid manganatý (Mn): 13,5mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn): 96mg, seleničitan sodný (Se): 0,17mg.

Kočka musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

Parametry

ZnačkaDax
Kvalita krmiva Economy
Složení krmivahovězí

Zákazníci také hledají jako: pro kočky Dax, levné granule pro kočky Dax, levné granule pro kočku Dax

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].