Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dámské tenisky HV Polo Society - bílé, vel. 39

Originální dámské tenisky z kolekce HV Polo.

  • Výběr ze dvou provedení.
  • Bílé se štrasovou aplikací nebo světle modré s denimovým vzhledem.
  • Délka nad kotníky. 
  • Na boku výrazné kulaté logo.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 74318
V
Dámské tenisky HV Polo Society - bílé, vel. 39 Kecky HV Polo Society, bílé, vel. 39

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 74318
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,25

S těmito originálními teniskami přichází nová kolekce značky HV Polo. Tenisky jsou ve dvojím provedení. Bílé mají podélné řady se štrasovou aplikací v tmavě modré barvě. Po stranách mají v kolečku logo HV Polo. Světle modré jsou v denimovém vzhledu s jemným celoplošným potiskem. Boty mají pevnou gumovou podrážku. Svou délkou nad kotníky zajistí stabilitu nohy. Zavazování na bílé tkaničky. Velikost odpovídá běžnému nošení. 

Ošetřujte navlhčeným hadříkem. Nechce volně uschnout. 

Parametry

Velikost bot39
ZnačkaHV Polo

Zákazníci také hledají jako: dámské boty HV Polo

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].