Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Čtyřkolový vozík na šrot 255 l

Nosnost: 200 kg. Materiál: plast. Základní dodávka je bez vnitřní přepážky, víka a krytu viz související produkty. Rozměry: 1200 x 630 x 780 mm. Barva: zelená.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33699
Čtyřkolový vozík na šrot 255 l Čtyřkolový vozík na šrot 255 l

6 000,00 Kč bez DPH

C

7 260,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33699
  • Hmotnost v kg: 35
  • Materiál / složení: Polyethylen
  • Značka: JFC Manufacturing Europe Ltd.

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].