Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Čistič na beránky Waldhausen - 250 ml

Přípravek vhodný na čištění umělých nebo pravých beránků. Prostředek obsahuje také zvlhčující látky, které zabraňují vysoušení a tvrdnutí kůže.

Použití: při praní na 30°C, ruční praní: 30 ml na 10 l vody

Vyprané díly nesušit v sušičce nebo na topení - nechat volně uschnout.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 71245
Čistič na beránky Waldhausen - 250 ml Čistič na beránky Waldhausen, 250 ml
Čistič na beránky Waldhausen - 250 ml Čistič na beránky Waldhausen, 250 ml
Varianty

206,61 Kč bez DPH

B

250,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 71245
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Přípravek vhodný na čištění umělých nebo pravých beránků. Prostředek obsahuje také zvlhčující látky, které zabraňují vysoušení a tvrdnutí kůže. Použití: při praní na 30°C, ruční praní: 30 ml na 10 l vody. Vyprané díly nesušit v sušičce nebo na topení - nechat volně uschnout.

Zákazníci také hledají jako: přípravek na beránky, čistič beránků

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].