Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Bylinná směs ke zklidnění koní Leros Nervinae, 1200 g

Bylinná směs značky LEROS, která působí na zklidnění koní. POZOR: Obsahuje kozlík lékařský, nedoporučuje se podávat v závodní sezoně.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 82158
Bylinná směs ke zklidnění koní Leros Nervinae, 1200 g Bylinná směs ke zklidnění koní NERVINAE, LEROS, 1200 gr
Bylinná směs ke zklidnění koní Leros Nervinae, 1200 g Bylinná směs ke zklidnění koní NERVINAE, LEROS, 1200 gr

565,22 Kč bez DPH

C

650,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 82158
  • Balení: 1/108
  • Hmotnost v kg: 1,2

Bylinná směs ke zklidnění koní

Charakteristika čaje
Leros Nervinae Horse je čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která napomáhá zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání, předrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podměty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku, kdy je nutné, aby byl kůň v klidu. Zmírňuje trávicí obtíže provázející tyto stavy. Bylinná směs k vnitřmínu užití.

Balení
sypaná směs 1200 g

Složení
Meduňková nať, nať máty peprné, heřmánkový květ, kořen kozlíku lékařského, chmelová šištice, skořicová kůra mletá.

Příprava a dávkování
Odpovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerstvá bezprostředně před použitím.
Koně o hmotnosti 500 kg: dávkujte 3 vrchovaté odměrky (cca 45g) 1-3x denně dle potřeby a reálného stavu koně. Při dlouhodobém používání je možno přejít na jednu dávku ráno dle aktuálního stavu koně.
Hříbata do 200 kg: 1 odměrka (cca 15g) denně.
Hříbata do 350 kg: 2 odměrky (cca 30g) denně.

Upozornění:
Bylinná směs obsahuje kořek kozlíku lékařského (Valerianae radix), proto se nedoporučuje užívat u závodních koní v průběhu závodní sezóny. Při předávkování se může objevit ospalost, která odezní do 24 hodin.

Schváleno ÚSKVBL.

 

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: