Od května jsme pro Vás snížili cenu dopravy PPL Parcelshop a Parcelbox od 42 Kč bez DPH do 71 Kč bez DPH podle hmotnosti zásilky. Při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko poskytujeme nadále dopravu zdarma pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Brusný kotouč SUPER oboustranný 115 mm

Strouhací kotouč o průměru 115mm oboustranný se používá k rašplování paznehtů; upíná se do úhlové brusky o min. výkonu 1000W a druhou stranou lze strouhat v mezipaznehtí. Brusivo je na celé čelní straně, na hraně kotouče a asi 0,5 cm po obvodu zadní strany.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 33677
Brusný kotouč SUPER oboustranný 115 mm Brusný kotouč SUPER oboustranný 115 mm
Brusný kotouč SUPER oboustranný 115 mm Brusný kotouč SUPER oboustranný 115 mm

980,00 Kč bez DPH

A

1 185,80 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 33677
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,35
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].