Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Brusná pasta pro nástavec TailWell 2® Power Tail Trimmer

Brusná pasta ke střihači TailWell 2 – Power Tail trimer II. Broušení je snadné i pro nezkušené uživatele. Přebroušení nožů je nutné po 1000 – 2000 stříhaní, v závislosti na stupni znečištění. Obsah balení: 5 g.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30016
Brusná pasta pro nástavec TailWell 2® Power Tail Trimmer Brusná pasta pro nástavec TailWell 2® Power Tail Trimmer
Brusná pasta pro nástavec TailWell 2® Power Tail Trimmer Brusná pasta pro nástavec TailWell 2® Power Tail Trimmer

230,00 Kč bez DPH

B

278,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30016
  • Balení: 1/30
  • Hmotnost v kg: 0,1

Zákazníci také hledají jako: pasta brusná k TailWell

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].