Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Bič skokový Fleck Crystal, 60 cm

Skokový bič značky Fleck. 

  • Velmi kvalitní provedení.
  • Titanová kobka. 
  • Zdobený jemnými krystalky. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 61128
Bič skokový Fleck Crystal, 60 cm Bič skokový Fleck Crystal, 60 cm

404,96 Kč bez DPH

B

490,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 61128
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,08

Kvalitní skokový bič s titanovou kobkou včetně potištěného loga. Rukovět je zdobená jemnými krystalky. Bič působí velmi elegantně a je příjemný do ruky. 

Zákazníci také hledají jako: jezdecký bičík Fleck Crystal

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].