Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Bezpečnostní třmeny Horze nerezové - dospělí, 12 cm

Bezpečnostní třmeny k sedlu značky Horze. 

  • Nerezový materiál. 
  • Prodáváno v páru.
  • Včetně vyměnitelných bílých vložek. 

 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 88173
Bezpečnostní třmeny Horze nerezové - dospělí, 12 cm Nerezové bezpečnostní  třmeny Horze, 12 cm, pár

818,18 Kč bez DPH

B

990,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 88173
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 1,31

Kvalitní nerezové bezpečnostní třmeny v dětské i dospělé variantě. V případě pádu se gumičky odepnou, uvolní nohu jezdce a hrozí tak menší riziko zranění. Ideální typ pro začínající jezdce, amatéry nebo skokové jezdce. Třmeny jsou dodávány včetně bílých nášlapných gumových vložek, které jsou měnitelné. Prodáváno v páru - 2 ks třmenů. 

Zákazníci také hledají jako: sedlové třmeny Horze, třmeny k sedlu

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].