Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Elastická bandáž EquiLASTIC 7,5 cm x 450 cm, černá - černá/7,5 cm

Pevné, pružné a samopřilnavé elastické bandáže.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 88867

37,19 Kč bez DPH

A

45,00  Kč s DPH

Skladem

Poradna

 • bandáže
  T. Adamcová, 23. 10. 2011 13:11:01

  Dobrý den,

  tato bandáž se dá použít pouze jednou, když se odstraňuje nůžkama? Je to bandáž na účely při ošetření nebo se dá použít i na normální použití. Předem děkuji za odopověď.

  • RE: bandáže
   Simona, 24. 10. 2011 16:02:14

   Jedná se o jednorázovou bandáž, používanou nejvíce přes obvaz, který velmi dobře drží na svém místě, nebo při potížích s namoženými či nataženými šlachami, kde má podpůrnou a zpevňující funkci. V humánní medicíně jej využívají především sportovci.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: