Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Balzám na kopyta Effol, 500 ml

Balzám na kopyta značky Effol. 

  • Obsahuje glacerin a lanolin.
  • Zvyšuje pružnost.
  • Podporuje vlhkost. 
  • Dlouhotrvající účinek. 

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80823
Balzám na kopyta Effol, 500 ml Balzám na kopyta Effol, 500 ml

272,73 Kč bez DPH

B

330,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80823
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,6

Balzám na kopyta značky Effol obsahuje glycerin, lanolin a  hamamelis. Podporuje zadržování vlhkosti v kopytě, zyvšuje pruřnost odolsnost a elasticitu kopyta. Možné denní použití. Balsám má dlouihotrvající účinek. 

 

Číslo schválení ÚSKVBL: 010-22/C

Zákazníci také hledají jako: kopytní balzám Effol

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].