Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Automat HSW ECO-MATIC, LL, dávka 0,5-5 ml, na lahvičky

Automatická samoplnící stříkačka s nástavcem na lahvičky. Plastová stříkačka Premium s válcem z odolného plastu. Kovový nástavec na kanyly odolný vůči opotřebení.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34537
Automat HSW ECO-MATIC, LL, dávka 0,5-5 ml, na lahvičky Automat HSW ECO-MATIC, LL, dávka 0,5-5 ml, z hadičky

590,00 Kč bez DPH

B

713,90 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 34537
  • Balení: 1/25
  • Hmotnost v kg: 0,07
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Přesné a plynule nastavitelné dávkování. Ergonomický design a snadná manipulace. Bezpečné upevnění lahvičky s léky. Ochrana před nárazem či úderem. Jednoduchá a rychlá výměna lahvičky s léky.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Soubory ke stažení

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].