| | Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
http://www.kamir.cz/
http://www.kamir.cz/e137-cz-eshophttp://www.kamir.cz/e137-cz-eshop
Náš chovatelský e-shop nabízí výběr
z více než 4.000 produktů za skvělé ceny

Elektrické ohradníky


V této části pro Vás soustřeďujeme aktuality a informace o naší nabídce v oblasti elektrických ohradníků

Stručně o naší nabídce ohradníků

Elektrický ohradník je v dnešní době nedílnou výbavou při chovu zvířat. Nejčastěji se elektrický ohradník používá pro chov zvířat, jako jsou krávy, koně, ovce, kozy, prasata.
Elektrický ohradník se používá i pro chov vysoké zvěře nebo například pro hrazení míst proti zvěři. Elektrické ohradníky je možné využít i při chovu drůbeže a králíků, kde se využívá elektrický ohradník k vodivé síti. Stále většímu zájmu se těší  elektrický ohradník pro psy
Využití ohradníků se najde i při ochraně vodních ploch proti návštěvě vyder a ochraně památek před ptactvem. Jako doplněk hrazení se elektrické ohradníky využívají i v chovu exotických zvířat v zoologických zahradách.

V našem e-shopu najdete nejen sestavené sady tzv. startovací sady včetně elektrického ohradníku, ale můžete si zde vybrat produkty a postavit si tak svoji vlastní ohradu a zvolit si elektrický ohradník, který vám bude nejvíce vyhovovat a splní vaše očekávání. Elektrické ohradníky dělíme do několika skupin: elektrický ohradníky dle druhu zvířat pro které jsou určené nebo dle zdroje napájení a ty dělíme na elektrické ohradníky na síťové, bateriové a kombinované. Nabízíme elektrické ohradník od firmy AKO-Agrartechnik z Německa a francouzské ohradníky od společnosti LACME.

Podívejte se na všeobecná doporučení a informace k ohradníkům.


 

ohradnik konfiguratorSestavte si ohradník s využitím našeho konfigurátoru

Náš konfigurátor ohradníků Vám pomůže upřesnit Vaše požadavky a vybere správné součásti pro sestavení optimálního elektrického ohradníku.

Stačí zadat pro jaká zvířata ohradník potřebujete, výměru a druh vodiče (součástí konfigurátoru jsou informace o vhodnosti jednotlivých vodičů) a konfigurátor vygeneruje seznam součástí ohradníku a nákres ohradníku.

 

 

 


Spočítejte si, kolik Vás bude stát výstavba nové ohrady

Od zatloukání zvoleného typu kůlů, až po instalaci vodičů či pletiva.

S naší přehlednou tabulkou si sami velmi snadno můžete propočítat náklady jednotlivých pracovních operací. Sami si zvolíte ideální řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Tabulku si můžete stáhnout zde.

Pozor! V ceně není započítán materiál!

 

 


Nový prospekt ELEKTRICKÁ HRAZENÍ 2014

Byl vydán nový prospekt na elektrická hrazení. Najdete v něm více technických informací, srovnání technických údajů. Popis jednotlivých typů zdrojů pro elektrická hrazení, orientační výšky vodičů pro jednotlivá zvířata. Součástí prospektu je i schéma zapojení ohrady a popis funkce ohradníku. 

 

 

 


Nový norma pro elektrické ohradníky

Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od 1. září 2010 vstoupila v platnost nová norma pro elektrické ohradníky. Důsledkem toho je, že všichni evropští výrobci nebo i evropští dovozci těchto přístrojů, které jsou vyráběny mimo EU, od 1. 9.2010 mohou vyrábět resp. dovážet pouze takové přístroje (pokud se tedy podle těchto norem řídí), které splňují následující kritéria.

 


Z čeho se skládá elektrický ohradník?

Připravili jsme pro Vás následující schéma, které Vám pomůže zorientovat se v tom, jaké součásti jsou potřeba pro stavbu elektrického ohradníku.

 

 


Hledání
 Hledat i v popisech
 

 Vyzkoušejte nový konfigurátor elektrických ohradníků

Vše pro farmu

9 opravdu dobrých důvodů proč nakupovat v chovatelském e-shopu Vše pro farmu

nízké ceny
prověřená kvalita zboží
přes 4 000 položek skladem
sleva na jeden nákup ročně
možnost dopravy zdarma
solidní prodejce s tradicí
bezplatné poradenství při nákupu
rychlé dodání zboží
ověřeno zákazníky

Klikněte a přesvědčte se sami!

Heureka.cz - ověřené hodnocení e-shopu Vše pro farmu

Virtuální prohlídka

Sledujte nás na Facebooku

E-shop

Tvorba WWW stránek a SEO optimalizace UNIPEX CZ s.r.o.