| | Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
http://www.kamir.cz/
http://www.kamir.cz/e137-cz-eshophttp://www.kamir.cz/e137-cz-eshop
Náš chovatelský e-shop nabízí výběr
z více než 4.000 produktů za skvělé ceny

Elektrické ohradníky


V této části pro Vás soustřeďujeme aktuality a informace o naší nabídce v oblasti elektrických ohradníků

Stručně o naší nabídce ohradníků

Elektrický ohradník je v dnešní době nedílnou výbavou při chovu zvířat. Nejčastěji se elektrický ohradník používá pro chov zvířat, jako jsou krávy, koně, ovce, kozy, prasata.
Elektrický ohradník se používá i pro chov vysoké zvěře nebo například pro hrazení míst proti zvěři. Elektrické ohradníky je možné využít i při chovu drůbeže a králíků, kde se využívá elektrický ohradník k vodivé síti. Stále většímu zájmu se těší  elektrický ohradník pro psy
Využití ohradníků se najde i při ochraně vodních ploch proti návštěvě vyder a ochraně památek před ptactvem. Jako doplněk hrazení se elektrické ohradníky využívají i v chovu exotických zvířat v zoologických zahradách.

V našem e-shopu najdete nejen sestavené sady tzv. startovací sady včetně elektrického ohradníku, ale můžete si zde vybrat produkty a postavit si tak svoji vlastní ohradu a zvolit si elektrický ohradník, který vám bude nejvíce vyhovovat a splní vaše očekávání. Elektrické ohradníky dělíme do několika skupin: elektrický ohradníky dle druhu zvířat pro které jsou určené nebo dle zdroje napájení a ty dělíme na elektrické ohradníky na síťové, bateriové a kombinované. Nabízíme elektrické ohradník od firmy AKO-Agrartechnik z Německa a francouzské ohradníky od společnosti LACME.

Podívejte se na všeobecná doporučení a informace k ohradníkům.


ohradnik konfiguratorSestavte si ohradník s využitím našeho konfigurátoru

Náš konfigurátor ohradníků Vám pomůže upřesnit Vaše požadavky a vybere správné součásti pro sestavení optimálního elektrického ohradníku.

Stačí zadat pro jaká zvířata ohradník potřebujete, výměru a druh vodiče (součástí konfigurátoru jsou informace o vhodnosti jednotlivých vodičů) a konfigurátor vygeneruje seznam součástí ohradníku a nákres ohradníku.

 

 


Plastové oplocení

Jistě již všichni dobře znáte pevné dřevěné ohrady na farmách, a i když se většinou jedná o menší výměry, jako jsou výběhy, jízdárny apod., jejich stavba a následná údržba je nákladná a velmi pracná. Tak proč nevyužít variantu plastového plotu? Společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. nyní nabízí řešení v podobě plastového oplocení, které lze využít jako oplocení kolbišť, pískových jízdáren, pastvin, výběhů, předvadišť, průhonů, dostihových drah, ale také jako ohraničení chodníků nebo celkové oplocení objektu či areálu se zvířaty.


Spočítejte si, kolik Vás bude stát výstavba nové ohrady

Od zatloukání zvoleného typu kůlů, až po instalaci vodičů či pletiva.

S naší přehlednou tabulkou si sami velmi snadno můžete propočítat náklady jednotlivých pracovních operací. Sami si zvolíte ideální řešení, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Tabulku si můžete stáhnout zde.

Pozor! V ceně není započítán materiál!

 

 


Nový prospekt ELEKTRICKÁ HRAZENÍ 2014

Byl vydán nový prospekt na elektrická hrazení. Najdete v něm více technických informací, srovnání technických údajů. Popis jednotlivých typů zdrojů pro elektrická hrazení, orientační výšky vodičů pro jednotlivá zvířata. Součástí prospektu je i schéma zapojení ohrady a popis funkce ohradníku. 

 

 

 


Nový norma pro elektrické ohradníky

Chtěli bychom Vás tímto informovat, že od 1. září 2010 vstoupila v platnost nová norma pro elektrické ohradníky. Důsledkem toho je, že všichni evropští výrobci nebo i evropští dovozci těchto přístrojů, které jsou vyráběny mimo EU, od 1. 9.2010 mohou vyrábět resp. dovážet pouze takové přístroje (pokud se tedy podle těchto norem řídí), které splňují následující kritéria.

 


Z čeho se skládá elektrický ohradník?

Připravili jsme pro Vás následující schéma, které Vám pomůže zorientovat se v tom, jaké součásti jsou potřeba pro stavbu elektrického ohradníku.

 

 


Hledání
 Hledat i v popisech
 

 Vyzkoušejte nový konfigurátor elektrických ohradníků

Vše pro farmu

9 opravdu dobrých důvodů proč nakupovat v chovatelském e-shopu Vše pro farmu

nízké ceny
prověřená kvalita zboží
přes 4 000 položek skladem
sleva na jeden nákup ročně
možnost dopravy zdarma
solidní prodejce s tradicí
bezplatné poradenství při nákupu
rychlé dodání zboží
ověřeno zákazníky

Klikněte a přesvědčte se sami!

Heureka.cz - ověřené hodnocení e-shopu Vše pro farmu

Virtuální prohlídka

Sledujte nás na Facebooku

E-shop

Tvorba WWW stránek a SEO optimalizace UNIPEX CZ s.r.o.