Tipy na vánoční dárky pro jezdce a chovatele, pro dámy, děti i pány

13.11.2023

Tradičně vám přinášíme výběr dárků ideálních pro chovatele, jezdce, farmáře i vaše zvířata. Vyberte si praktický dárek, který potěší. Podkolenky, nože Fiskars nebo odborné knížky jsou klasika, níže najdete konkrétní tipy i na méně tradiční dárky pro vaše blízké.

Tipy na dárky pro jezdkyně

Měkké dárky jsou u žen oblíbenější variantou, než u mužů, teplá bunda oblíbené značky nebo nové závodní sako potěší vždy. V kurzu jsou také praktické tašky a vybavení do stáje nebo jezdecké přilby.

Oblíbené kousky pro nejmenší farmáře a farmářky

Vybírat dárek pro děti je radost, potěšit ty nejmenší je ale i tak občas oříšek. Ostřílené klasiky jsou plyšová zvířátka nebo modely traktorů a aut. U milovníků koní nebo malých farmářů uspějete ale spíše s praktickými doplňky do stáje a na farmu.

Vánoční dárky pro koně a krávy

Dárek pro čtyřnohé parťáky do stáje? Pamlsky a lizy jsou klasika, ale co třeba hračky pro koně nebo drbadla pro krávy, název Happy Cow nenesou pro nic za nic, to bude radosti!

... a speciálně pro farmáře :-)

Může to vypadat jako vtip (a taky to tak trochu myslíme). Jenže pravda je taková, že bez pořádných holínek je farmář k ničemu. Zateplené holiny Dunlop Blizzard Green jsou v zimě k nezaplacení! Máme pro vás i další opravdu praktické tipy na Vánoční dárky pro farmáře, co neocení nové ponožky nebo hrneček. 

Dárkové poukazy

Nejste si jistí ve výběru? Nevadí, někdy je dárkový poukaz prostě jednoduché a praktické řešení. Pokud tedy přilbu, boty nebo ohradník sami nevyberete, protože obdarovaný se vyzná lépe než vy, není nic jednoduššího než zvolit poukaz. Poukazy máme v hodntě 200, 500, 1000 a 2000 Kč, vyrobit vám můžeme ale také jinou hodnotu "na míru". Poukazy mají platnost 12 měsíců a jednoduše jej obdržíte e-mailem.