Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 25.5.2021 12:36

Minimalizujte škody způsobené zvěří

Minimalizujte škody způsobené zvěří
Ožírají Vám srnky stromky? Chodí Vám černá zvěř na louku? Potřebujete se zbavit krtka nebo kuny?

Pachový ohradník je možným řešením všude tam, kde je požadováno účinné, rychlé a levné řešení k minimalizaci škod způsobených zvěří.

Jak pachový ohradník funguje?

Pro pachový ohradník se vžily různé názvy jako např. odpuzovač zvěře, pachový plot, pachový odpuzovač zvěře nebo chemický ohradník. Princip použití je ale vždy stejný. Pachový ohradník obsahuje speciální pěnu nebo jiný nosič, který je napuštěn koncentrátem, který přirozeným způsobem odpuzuje nežádoucí návštěvníky. V naší nabídce najdete univerzální i speciální pachové ohradníky pro konkrétní účel.

Pěna pro pachový ohradník HAGOPUR Duftzaun - Schaum

Proti srnkám a další spárkaté zvěři spolehlivě funguje pěna pro pachový ohradník HAGOPUR Duftzaun - Schaum.

Pěna již obsahuje pachové látky (koncentrát) a lze ji aplikovat s využitím jednorázového aplikátoru nebo dávkovací pistole na pachové ploty (na kůly, stromy, plot apod.)

Po cca 4-6 týdnech je potřeba koncentrát doplnit. Tím je prodloužena účinnost pachového ohradníku o další 3-4 měsíce. Časový úsek 3-4 měsíce zaručuje optimální funkčnost, přípravek je vhodné aplikovat na jaře a na podzim. Koncentrát pro pachový ohradník Hagopur najdete také v našem eshopu.

Odpuzovač černé zvěře HAGOPUR - Wildschwein Stopp/Stopp

Jako pachový ohradník proti divočákům můžete použít odpuzovač černé zvěře Hagopur, který je k dispozici ve dvou variantách.

Při aplikaci doporučujeme varianty střídat, aby si zvěř na použitý koncentrát nezvykla a nedošlo tím ke snížení účinnosti pachového ohradníku.

Tento pachový ohradník je pomocníkem pro snížení škod způsobených černou zvěří na polích, loukách nebo zahradách.

Může pomoci ochránit také elektrický ohradník, kdy díky pachovému ohradníku si zvířata elektrického ohradníku všimnou a neponičí jej.

Odpuzovač krtků ZOOSTOP

Odpuzovač krtků ZOOSTOP slouží k ochraně zahrad, dětských hřišť, sportovišť, užitkových i komerčních ploch před nežádoucí činností krtků.
Práškový přípravek odpuzuje krtky zápachem, avšak nijak nevadí člověku.

Odpuzovač kun pro pachové ohradníky HAGOPUR Duftzaun - Anti Marder Spray

Pachový odpuzovač kun slouží k ochraně před nepříjemnými důsledky činnosti kun. Jedná se o produkt na bázi přírodních pachů, s biologicky odbouratelným nosičem, velkou účinností a širokou možností použití.

Aplikace je jednoduchá díky přiloženým polštářkům.

Průzkum ukázal, že více než 91 % uživatelů bylo s produktem spokojeno.

Tygří moč aroma Jako ochranu proti volně žijící zvěři, spárkaté a černé zvěři, liškám, kunám, zajícům, bobrům a dalším nevítaným hostům můžete využít také přípravek tygří moč.

O značce Hagopur

Firma Hagopur vznikla už v devadesátých letech minulého století. Jejím první produktem byl pachový ohradník Duftzaun, který zvítězil v soutěži pořádané společností ADAC o nejlepší způsob ochrany před nehodami se zvěří. Majitel firmy spojil svou dlouholetou zálibu v lovu se svou tehdejší prací v oboru výroby polyuretanových pěn a na této bázi vznikl úspěšný výrobek - pachový ohradník.

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Ceník 2021

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.