Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Ze života firmy

vloženo 24.5.2019 9:47

ANIMAL TECH 2019

Příprava na výstavu probíhala nejdříve v areálu firmy, kde jsme si předem vytipovali a nahrubo rozmístili jednotlivé věci. Byl to pouhý zlomek sortimentu, který ale dobře vystihoval naše zaměření a zároveň představil některé z našich novinek.

Manipulace se skotem, napáječky a elektrické ohradníky tedy nemohly na výstavě chybět. Z novinek jsme přivezli karanténní box pro nemocná telata, prodloužení až o 5 míst pro kruhová příkrmiště, automatickou napáječku pro drůbež, nové elektrické zdroje Raptor, které tak kompletně doplnili řadu zdrojů Raptor. A růžové kolečko.
Příprava výstavy

Po celou dobu trvání výstavy foukal silný vítr a rtuť teploměru odmítala překonat hranici 10°C. Přesto že nám počasí zrovna nepřálo, návštěvníků bylo dost. Ti kteří se u nás zastavili, byli většinou již našimi zákazníky a mimo objednávek zboží přímo na stánku si taktéž chodili pro rady a pomoc při řešení stavby elektrických ohrad nebo napáječek.
A právě odborné poradenství s chovem hospodářských zvířat a jejich potřeb je nedílnou součástí a přidanou hodnotou naší firmy.
Výstava ANIMAL TECH 2019Výstava ANIMAL TECH 2019

V pavilonu P vystavovala firma GEA Farming a prezentovala nejnovější dojící technologie, především robotické dojení na kruhové dojírně DairyProQ a jednoboxové robotické dojení Monobox. I zde jsme měli své obchodní zastoupení a setkali se zde jak se stálými zákazníky, tak s novými zájemci.
Stánek GEAStánek Gea

Závěrem bych rád poděkoval jménem firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. za Vaší návštěvu a vyjádřenou přízeň.

Jan Kamír

RSS kanál Kamír a Co spol. s r.o.
buďte vždy v obraze
RSS

 

Kamír ceník 2019

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.