Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy, Ze života firmy

vloženo 15.11.2018 11:00

Nezničitelné: Jak vypadají napáječky po mnoha letech provozu na pastvinách a ve stájích?

Nepřikrášlené fotky napáječek od našich zákazníků. Některá z vyobrazených zařízení jsou v provozu 8, 10 nebo dokonce více než 20 let. A pořád spolehlivě fungují, což nám dělá velkou radost.

Podívejte se a přečtěte si postřehy, které ke svým fotkám naši zákazníci uvedli. U několika obrázků se dokonce můžete inspirovat zlepšováky, které chovatelé vymysleli, aby uhlečili život sobě, zvířatům nebo aby ochránili napájecí zařízení před poškozením. 

 

Membránová napájecí pumpa L4

33963 membránová napáječka L4 po 8 sezónách na meliorační skruži

"Membránová napáječka L4 je vhodná pro klisny s hříbaty. Takhle vypadá po 8 sezónách na meliorační skruži." 

Membránové napáječky dovolí napájet zvířata na pastvinách, kde je k dispozici voda např. v meliorační šachtě, ve studni nebo v potoce. Zvířata se s nimi rychle naučí manipulovat.

 

Vyhřívané miskové napáječky

33930 vyhřívaná napáječka SB 88, původní provedení v zelené barvě, dnes je šedá. 22 let v provozu. Pro montáž na zeď je dobré ji vhodným způsobem podepřít.

"Vyhřívaná napáječka SB 88, původní provedení v zelené barvě, dnes je šedá. 22 let v provozu. Pro montáž na zeď je dobré ji vhodným způsobem podepřít."

 

44037 napáječka SB 2 s vyhřívanou miskou, hranol slouží jako mechanická ochrana, doplněná koskem plastu pro ochranu vyhřívacího kabelu, 16 let v provozu, jen občas vyměnit těsnění na ventilu

"Napáječka SB 2 s vyhřívanou miskou, hranol slouží jako mechanická ochrana, doplněná kouskem plastu pro ochranu vyhřívacího kabelu, 16 let v provozu, jen občas je potřeba vyměnit těsnění na ventilu."

 

Vyhřívaná napáječka H10 po 6ti letém provozu. Vyhřívaný přívod je sofistikovaně chráněný plechovou krabičkou.

"Vyhřívaná napáječka H10 po 6ti letém provozu. Vyhřívaný přívod je sofistikovaně chráněný plechovou krabičkou." 

Vyhřívané napáječky slouží k napájení dobytka v zimním období. Jsou vybavené ochranou proti zamrzání a hodí se jak do stájí bez vytápění tak na volná zimoviště.

 

Míčové napáječky 

 33033 dvoumíčová napáječka JFC 8 let v provzu. Zajímavostí je, že pokud je jeden otvor bez míče a drhý s míčem, kráva, pokud je sama, pije přes míč. Proč, to jsme zatím nezjistili.

"Dvoumíčová napáječka JFC 8 let v provozu. Zajímavostí je, že pokud je jeden otvor bez míče a druhý s míčem, kráva, pokud je sama, pije přes míč. Proč, to jsme zatím nezjistili."

  

 

"Dvoumíčová napáječka 8 let v provozu, při teplotách do - 5 °C lze provozovat bez míčů. Záleží na počtu kusů, které z ní pijí."

 

Napájecí žlaby na pastvině

33524 pozinkovaný žlab použitý pro nápájení na pastvině spádovou vodou z potoka. Přepadová trubka ve výpustní zátce zajišťuje výšku hladiny

"Pozinkovaný napájecí žlab použitý pro nápájení na pastvině spádovou vodou z potoka. Přepadová trubka ve výpustní zátce zajišťuje výšku hladiny."

 

 Plastový napájecí žlab JFC na 600 l v kruhovém provedení umožňuje současné napájení na dou sousedících pastvinách, 10 let v provozu, bez problému 60 ks krav s telaty
"Plastový napájecí žlab JFC na 600 l v kruhovém provedení umožňuje současné napájení na dou sousedících pastvinách, 10 let v provozu, bez problému obslouží 60 krav s telaty."

 

Oběžné čerpadlo k napáječkám

33725 oběžné čerpadlo pro vyhřívání přívodu 13 napáječek, 16 let v provozu

 "Oběžné čerpadlo pro vyhřívání přívodu 13 napáječek. 6 let v provozu."

 

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.