Zemní vrtáky pro usnadnění práce

19.5.2021

Jaké jsou typy zemních vrtáků?

Jednoduchý ruční zemní vrták nepředstavuje žádný velký výdaj.

Ruční zemní vrták Strend Pro - 80 mm

V naší nabídce najdete například ruční zemní vrták Strend Pro - 80 mm, který pořídíte již za pár stokorun.

Tento vrták slouží pro předvrtávání děr pro kůly ohrady. Kůly se snadněji zatloukají a zásadně se také sníží možnost prasknutí kůlu.

Tento jednoduchý ruční vrták hodnotilo v našem eshopu už několik zákazníků.
Přečtěte si jejich praktické zkušenosti a pokud nemáte jistotu, jaký zemní vrták vybrat, využijte také možnosti poradny, kterou v eshopu máme k dispozici.

Ruční zemní vrták Fiskars QuikDrill

V naší nabídce najdete také ruční zemní vrtáky oblíbené značky Fiskars s čepelí o průměru 10 a 15 cm.

Ruční zemní vrták Fiskars usnadňuje mnoho každodenních úkolů na zahradě. Je to nejlepší nástroj k sázení květin a keřů, ale také k provzdušňování a k oplocení pozemku.

QuikDrill™ Fiskars není konstruován tradičním způsobem s dlouhou spirální šroubovicí ale má dvě optimálně nakloněné čepele z bórové oceli upevněné kolem ostrého hrotu. Tento design umožňuje pronikat i do tužších půd s menším odporem a brání mačkání země. Vyhazování vyvrtaného materiálu na úhlednou hromadu je snadné a otvor je brzy vyvrtán.

Pro náročnější pracovní podmínky je vhodné použít motorový zemní vrták – jamkovač. Ceny motorových zemních vrtáků se pohybují v řádu tisíců Kč.

Motorový zemní vrták Viper 53 ccm

Novinkou v naší nabídce je výkonný Motorový zemní vrták Viper 53 ccm.

Jde o jednoduchý, ale přitom velice výkonný stroj, který využívá motor o výkonu 1,9 HP pro vyvinutí dostatečné síly k vrtání do země.

V nabídce je řada vrtáků průměru 80 mm až 200 mm. Pro dosažení větší hloubky vrtu je možné využít nástavce v délkách 15, 30 a 45 cm. Vrtáky mají výměnné hroty a břity z kvalitního materiálu, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou a nenákladnou údržbu.

Motorový zemní vrták Lumag EB 520G

Oblíbeným modelem z naší nabídky je i výkonný motorový zemní vrták Lumag EB 520G.

Je výkonným pomocníkem díky vzduchem chlazenému jednoválcovému dvoutaktnímu motoru s kluznou odstředivou spojkou.

Motorový zemní vrták Lumag EB 520G je ideální k vrtání jednoduchých půdních otvorů od 8, 10, 15 nebo 20 cm. Včetně vrtáku o Ø 100 mm, 150 mm a 200 mm.

Podívejte se na naší kompletní nabídku zemních vrtáků v našem eshopu.

Pokud si u nás vyberete zemní vrták zařazený v kategorii A, můžete na něj jako registrovaný uživatel eshopu získat slevu 10 % (slevu můžete využít pouze na jeden nákup ročně).