Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Naše pobočky/prodejny

vloženo 29.1.2019 12:37

Naše prodejna Plzeň, Třemošná

Naše prodejna Plzeň, Třemošná
V Třemošné u Plzně najdete jednu ze čtyř kamenných prodejen firmy Kamír & Co spol. s.r.o., pobočka nabízí velkou část sortimentu pro chovatele, zemědělce, jezdce i drobnochov.

Západočeská pobočka firmy Kamír & Co spol. s.r.o. sídlí v Třemošné nedaleko Plzně, hned za Benzinou v ulici Drážní 1008, tam také můžete pohodlně zaparkovat a nakoupit. 

V pobočce najdete vybraný sortiment zboží pro chov koní, skotu, ale i psů, koček a drobnochov především drůbežekrálíků. V prostoru prodejny jsou vystavená vybraná příkrmiště, hrazení a kolečka, která si zde můžete objednat a následně i vyzvednout. Pobočka funguje také jako výdejní místo pro vaše nákupy v e-shopu www.kamir.cz s chovatelskými a zemědělskými potřebamiVeškeré zboží si můžete v pobočce prohlédnout a vyzkoušet. Pokud v obchodě nenajdete požadovanou velikost, barvu či typ zboží, naši spolupracovníci vám jej rádi objednají z centrálního skladu.

Západočeská pobočka firmy Kamír & Co spol. s.r.o. má nově na skladě široký sortiment velmi kvalitních krmiv, vitamínů a minerálních doplňků pro koně, psykočkykrálíky i drůbež.

Na vaši návštěvu se těšíme 5 dní v týdnu, a to většinou od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin. Blížší informace najdete na stránce Kontakty.

Pobočka Plzeň

 

Kamír - pobočka Plzeň

Kamír - pobočka Plzeň

 

Sponzorské závodní balíčky pro rok 2019

 

RSS kanál Kamír a Co spol. s r.o.
buďte vždy v obraze
RSS

 

Kamír ceník 2019

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 9700 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2019 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.