Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Naše pobočky/prodejny

Naše prodejna Plzeň, Třemošná

Naše prodejna Plzeň, Třemošná
V Třemošné u Plzně najdete jednu ze čtyř kamenných prodejen firmy Kamír & Co spol. s.r.o., pobočka nabízí velkou část sortimentu pro chovatele, zemědělce, jezdce i drobnochov.

Západočeská pobočka firmy Kamír & Co spol. s.r.o. sídlí v Třemošné nedaleko Plzně, hned za Benzinou v ulici Drážní 1008, tam také můžete pohodlně zaparkovat a nakoupit. 

V pobočce najdete vybraný sortiment zboží pro chov koní, skotu, ale i psů, koček a drobnochov především drůbežekrálíků. V prostoru prodejny jsou vystavená vybraná příkrmiště, hrazení a kolečka, která si zde můžete objednat a následně i vyzvednout. Pobočka funguje také jako výdejní místo pro vaše nákupy v e-shopu www.kamir.cz s chovatelskými a zemědělskými potřebamiVeškeré zboží si můžete v pobočce prohlédnout a vyzkoušet. Pokud v obchodě nenajdete požadovanou velikost, barvu či typ zboží, naši spolupracovníci vám jej rádi objednají z centrálního skladu.

Západočeská pobočka firmy Kamír & Co spol. s.r.o. má nově na skladě široký sortiment velmi kvalitních krmiv, vitamínů a minerálních doplňků pro koně, psykočkykrálíky i drůbež.

Na vaši návštěvu se těšíme 5 dní v týdnu, a to většinou od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin. Blížší informace najdete na stránce Kontakty.

Pobočka Plzeň

 

Kamír - pobočka Plzeň

Kamír - pobočka Plzeň

 

RSS kanál Kamír a Co spol. s r.o.
buďte vždy v obraze
RSS

 

Kamír ceník 2018

 

Ověřeno zákazníky

10 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy, včetně dopravy zdarma
Odrážka  4 prodejny s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 9700 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně

© 2005 - 2019 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.