Naši partneři a zajímavé odkazy

20.2.2015

Farma Borová

Ekologická Farma Borová se nachází na jihu Čech v chráněné krajinné oblasti Blanský les. Farma vznikla privatizací části státního statku Kájov v roce 1993. To je tedy rok, kdy jsme zde začali hospodařit na 220 ha luk a pastvin. Na farmě chováme 90 kusů krav bez tržní produkce mléka, což znamená, že se matky na začátku roku otelí a s telátky stráví celé léto na pastvině, na podzim jdou telata odstavit a krávy se chystají na další porod. Chováme kříženky plemene Aberdeen angus a Red angus.

Na farmě také testujeme většinu elektrických ohradníků pro skot a koně z nabídky našeho eshopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami.

www.farmaborova.cz

Bluetech s.r.o.

Bluetech s.r.o. je dlouholetým výrobcem pásových dopravníků a technologií pásové dopravy. Pásové dopravníky jsou určeny k přenášení takřka jakéhokoliv sypkého či kusového materiálu od minimálního množství a velikosti, po desítky tun hodinového výkonu. Dopravníky vyrábíme na zakázku dle individuálních potřeb našich zákazníků. Poskytujeme konzultační a odbornou pomoc.

www.bluetech.cz

UNIPEX CZ s.r.o.

IT společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, se kterou spolupracujeme od roku 2005 a která vyvíjí náš e-shop s chovatelskými a zemědělskými potřebami a poskytuje nám také služby internetového marketingu. 

https://www.unipex.cz

Chráněná dílna Nazaret

Některé z dárkových předmětů jsou vyráběny v chráněné dílně Nazaret v Borovanech na Českobudějovicku. Hlavním posláním střediska Nazaret je prostřednictvím poskytovaných sociálních služeb zabránit sociálnímu vyloučení handicapovaných osob, především obyvatel regionu Trhovosvinenska a umožnit jejich začlenění do společnosti. Prostřednictvím nabytých dovedností a dílenské činnosti získávají pocit užitečnosti a plnohodnotného života. Účast na našem programu je příležitostí k setkávání a vytváření společenství.

www.nazaret.cz

Zootechnika

Informačně bohaté webové stránky Stanislava Staňka, odborníka z Výzkumného ústavu živočišné výroby. Obsahují mnoho užitečných rad a článků zaměřených na chovatelstvní hospodářských zvířat.

www.zootechnika.cz

Úprava paznehtů skotu a stavby ohrad

Firma zabývajcí se převážně návrhy a realizací staveb ohrad pro hospodářská zvířata.

www.1jcp.cz

Sedlářství Mráz

Zakázková výroba sedel a doplňků pro koně

www.sedlarstvi-mraz.cz