Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Prospekty

vloženo 20.10.2020 7:28

Prospekt Krmení a manipulace skotu

Prospekt Krmení a manipulace skotu
Příkrmiště umožňují dokrmování skotu nebo koní ve výběhu nebo na pastvě. V nabídce najdete plastová i kovová příkrmiště. Fixační klece, paznehtářské klece, pozinkované ohrady a hrazení.

V našem prospektu najdete na jednom místě náš sortiment pro krmení a manipulaci skotu.

Příkrmiště pro skot a koně
Příkrmiště pro skot a koně umožňují dokrmování skotu nebo koní ve výběhu nebo na pastvě. V naší nabídce najdete plastová i kovová příkrmiště. Pro ochranu sena v příkrmišti můžete zvolit i variantu se střechou.

Naháněcí a manipulační soupravy pro skot
Manipulační naháňky slouží pro snadnou manipulaci se skotem, případně většími plemeny ovcí. Dobře zvolené manipulační ohrady pro skot nevytvářejí žádný “mrtvý” prostor a zvířata jsou směrována přímo do naháněcí uličky.

Díly pro manipulační ohrady a zařízení pro skot
Velmi kvalitní zpracování kovových ohradních panelů pro skot. Při výrobě hrazení pro skot jsou použity nejnovější technologie (3D laser, svářecí robot). Všechny díly žárově zinkovány.

Váhy k manipulačním sestavám s průchozími žlaby
Váhy na vážení skotu nabízíme hned v několika provedeních. Najdete u nás dobytčí váhy se stabilizací, tedy vhodné pro vážení živého skotu, a také váhy s kapacitou až do hmotnosti zvířete 2500 kg. Máme deskové i ližinové váhy a dodáváme také průchozí žlaby a fixační čela. Rádi vám dodáme kompletní řešení pro vážení skotu. 

Fixační klece
V naší nabídce fixačních klecí pro skot najdete paznehtářské klece a klece s fixačním čelem Priefert, které umožňují širokou škálu činností ošetřování skotu, včetně veterinárních zákroků, vaxinace, odběru DNA, oddojování, ošetření paznehtů, napájení telat, aplikaci ušních známek mulcových zábran, nosních kruhů apod.

 

Stáhněte, prohlédněte, nechte se inspirovat katalogem Prospekt Krmení a manipulace skotu.

Katalog si můžete uložit do svého zařízení a používat offline pokud kliknete na odkaz pravým tlačítkem myši a vyberete volbu "Uložit odkaz jako...".

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Ceník 2021

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.