Proč uvažovat o napáječce Isobar 250?

29.12.2022

La Buvette Isobar 250 je napáječka vhodná pro celoroční provoz, a to bez nutnosti přívodu elektřiny a vody. Ochrana proti zamrznutí je až na 10 hodin v zimě při teplotě až do -15° C, v létě voda zůstává čistá a chladná. Napáječka je určena pro 1-3 koně. Nádrž napáječky je zakryta pohyblivým víkem, které stoupá a klesá v závislosti na hladině vody v nádrži. Pro přístup k vodě kůň lehce zatlačí na plovák který se velmi lehce uvolní a následně se zase vrátí do původní polohy. Po naplnění vodou (max. objem 250 l, při použití plováku 180 l) je napáječka navíc těžká, takže díky své hmotnosti může stát volně na pastvině a koně k ní mají přístup.

Bližší pohled na ISOBAR 250

LA Buvette Isobar - pohled v řezu

 1. Napáječka ISOBAR 250 je vyrobena z polyetylenu o vysoké hustotě v potravinářské kvalitě, který je odolný proti UV záření. Narozdíl například od betonu je tento materiál neutrální, do vody se neuvolňují žádné chemické sloučeniny.
 2. Dvojité stěny jsou vyplněny polyuretanovou pěnou s vysokou izolační schopností. Zabraňuje zamrzání v zimě při teplotě do -15° C (až na 10 hodin) a v létě udržuje vodu chladnou.
 3. Pro napití kůň lehce zatlačí na plovák uprostřed pohyblivého víka. Po napití se diskovitý uzávěr automaticky vrátí na své místo.
 4. Čistota: voda je chráněma před sluncem (rozvojem řas), divokými zvířaty, spadaným listím apod.
 5. Velký výpustní otvor Ø 100 mm s izolační zátkou.
 6. Bezpečností západky brání koním ve zvednutí víka.

Hlavní výhody a vlastnosti napáječky ISOBAR 250

 • Napáječka ISOBAR 250 je určena pro celoroční použití na místech bez přívodu vody a elektřiny a je vhodná pro 1-3 koně.
 • Ochrana proti zamrznutí je v zimě při teplotě až do -15° C (až na 10 hodin), v létě voda zůstává čistá a chladná.
 • Maximální objem je 250 l, užitečný objem (s nasazeným víkem): 180 l. 
 • Rozměry: Ø 100,5 cm x výška 65 cm.
 • Průměr otvoru ve víku: 23 cm.
 • Plovoucí víko lze snadno sejmout bez použití nástrojů.
 • Snadné a efektivní čištění vnitřku napáječky díky hladkému povrchu bez rohů a hran.
 • Kompaktní tvar pro snadný transport.

V následujícím videu se můžete podívat, jak se napáječka ISOBAR 250 líbí koním.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníky

"Pro 2 koně ideální. Měla jsem obavy, zda z toho budou umět pít. Ale hned se to naučili. Při větších mrazech plovák mírně přimrzne, ale lehce se odrazí. Voda opravdu nezamrzá. Investice se ale vyplatila. Lehká manipulace s barelem a voda nezamrzla ani při -16 C. Jsem maximálně spokojena......"

"Lze převézt i v kufru většiho osobního auta. Pro manipulaci je lepší ve dvou osobách. Hezký hladký, pevný materiál, kobyla do toho kousla, ale bez většího poškození plastu. Snadné naplňování hadicí. .... Naučili se z toho rychle pít. Výpustný ventil dobře situovaný, lehká údržba nádoby."

istý funkční design, který odolává i kobylám hračičkám a jejich zubům. Kobyly pijí víc než dříve z věder...."

Přečtěte si další recenze ISOBAR 250 našich zákazníků v našem eshopu.

Jaké jsou alternativy?

Napáječku ISOBAR 250 můžete zakoupit v našem eshopu, kde najdete také náhradní díly k této napáječce. Jako levnější alternativa Vám může posloužit také termobox PUR značky JFC s objemem 20 litrů.

Podívejte se také na naší kompletní nabídku napáječek pro koně a nabídku potřeb pro koně