Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Rady a tipy

vloženo 29.4.2019 14:21

Nazapomeňte zavřít slepice!

Nazapomeňte zavřít slepice!
Nechce se Vám ráno vstávat k otvírání kurníku a večer jej zase zapomínáte zavřít?

Každý z nás je jedinečný a také ne všichni chovatelé jsou zdatní kutilové, aby si zhotovili svůj systém, nebo jen prostě nemají čas se tomu věnovat nebo jsou pracovně vytížení. Proto máme pro Vás řešení a několik typů z naší nabídky. 

Otvírání dvířek kurníkuAutomat na otvírání a zavírání dveří kurníku.
Automat dveří je v dnešní době velice oblíbený, šetří čas a zároveň máte jistotu, že Váš chov je v bezpečí. V době dovolené je tento automat obzvláště velkou výhodou. Nemusíte úkolovat rodinu nebo sousedy, aby Vám kurník otvírali a zavírali, protože automat udělá vše. Automat umožňuje automatické otevírání a zavírání dvířek u kurníku, ovládání je závislé na denním světle, pokud má zabudovaný snímač světla, má časově závislé řízení, může rozlišovat i mezi všedními dny a víkendy a lze ho napájet přes baterie nebo síťový adaptér.

V dnešní moderní době trh nabízí různé automaty na otvírání a zavírání kurníku, s různými funkcemi jak bylo uvedeno výše dále pak jak těžká dvířka uzvedne a jak je celý systém odolný počasí. Zároveň má automat na otvírání a zavírání dveří kurníku bezpečnostní prvky. Časové zpoždění světelného signálu brání nežádoucímu otevření např. bleskem. Pokud dvířka narazí na zvíře, tak se proces zastaví a pak se opakuje. Zároveň je možné pomocí kladek instalovat automat na téměř jakýkoliv kurník a dvířka v závislosti na doporučené váze dvířek.

Dvířka se zámkem

Není to pravidlem, ale pokud chcete mít celý systém dokonalý a funkční doporučujeme zakoupit i doporučená Dveře pro automatické otvírání a zavírání kurníku z naší nabídky. Dvířka pro automatické otvírání a zavírání kurníku nabízíme ve dvou variantách a to se zámkem nebo bez zámku. Někteří predátoři si umí dvířka nadzvednout a vklouznout do kurníku. Proto dvířka se zámkem díky profilům zapadnou do připraveného místa a dvířka nelze samovolně nadzvednout. Otevřít je může pouze automat na čas, který jste si navolili nebo vy ručně.

Díky tomuto zařízení již nemusíte myslet na to, že ráno musíte kurník otevřít a večer zavřít. Samozřejmě vše nejprve vyžaduje Váš čas, peníze a zpočátku i trpělivost. Ale trpělivost se vyplatí a vše pak funguje jak má!

Autor: Bc. Erika Kalinová

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.