Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Akce

vloženo 18.11.2020 14:07

Vánoční soutěž na FB o produkty Fitmin

Vánoční soutěž na FB o produkty Fitmin
Vánoční soutěž na Facebooku o produkty české firmy Fitmin. Vyhrajte granule pro psy nebo třeba praktický pamlskovník.

Vánoční soutěž o produkty Fitmin

Podrobná pravidla soutěže

1. Organizátorem soutěže je společnost Kamír a Co, spol. s r.o., IČ: 15770265.

2. Soutěž probíhá od 23. listopadu do 29. listopadu 2020 prostřednictvím facebokového profilu Kamír a Co. Vyhodnocení soutěže proběhne do 10. prosince 2020. 

3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, s trvalým bydlištěm na území České republiky, která v době trvání soutěže okomentuje soutěžní post. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této soutěži a osoby jim blízké.

4. Účastník do komentáře k soutěžnímu postu přidá do komentáře rým obsahující "Fitmin" a dá "to se mi líbí" facebokovému profilu Kamír a Co a Fitmin.cz. Hodnotí se vtip a kreativita odpovědi, přihlédnuto bude i k popularitě komentáře vyjádřené lajky u komentáře. Do soutěže nebudou zařazeny komentáře, pokud se netýkají tématu soutěže, jsou vulgární, napadají skupiny obyvatelstva, obsahují výhrůžky násilím.

5. Způsob vyhodnocení: 
Po uzavření soutěže ke dni 29. listopadu 2020 zasedne nad komentáři porota složená ze zástupců společnosti Kamír a Co spol s r.o. a určí vítěze. Vítězové (celkem 5 oceněných) obdrží cenu - produkty vyobrazené v soutěžním postu.

1. místo - granule pro psy Medium Maintenance 15 kg + pamlskovník Fitmin
2. místo - granule pro psy Medium Maxi Lamb 3 kg + pamlskovník Fitmin
3. místo - granule pro psy Fitmin dog For Life Lamb&Rice 3kg + pamlskovník Fitmin
4. místo - vanička Fitmin For Life meat mix 427g + Fitmin For Life pochoutka 70g + pamlskovník Fitmin
5. místo - vanička Fitmin For Life meat mix 427g + Fitmin For Life pochoutka 70g + pamlskovník Fitmin

6. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován osobní zprávou skrze Facebook. Výhra mu bude následně zaslána na uvedenou poštovní adresu do jednoho měsíce po skončení soutěže. Výhry budou zaslány pouze na adresy na území České a Slovenské republiky. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.

7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu.

8. Účastí v soutěži zasláním odpovědi vyjadřuje souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v emailové zprávě, kterou pošle k registraci do soutěže, za účelem nabízení obchodu nebo služeb, a to do odvolání tohoto souhlasu.

9. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost Kamír a Co spol. s r.o.. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže. Organizátor shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

10. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.