Vánoce s Kamírem 2022

Ing. Tereza Bašta Kamírová | 20.10.2022

Srdečně zveme všechny chovatele, farmáře, jezdce, chovatele drobných hospodářských zvířat i majitele a chovatele psů a koček na oblíbenou akci Vánoce s Kamírem. 

Letošní ročník se bude konat opět v Pacově, 3. prosince, prodejna bude otevřená od 9:00 - 16:00. K dispozici budou všechna 3 patra s kompletním sortimentem pro farmáře, jezdce i drobné chovatele. Na každý nákup bude poskytnuta sleva - pro produkty v rabatové skupině A 15% a pro skupinu B 10%. Slevy nelze sčítat s jinými akcemi nebo slevami, nelze uplatnit slevové poukázky na nákup, slevy platí pouze na kamenné prodejně v Pacově nikoliv na e-shopu nebo ostatních prodejnách! 

Společně s našimi dodavateli jsme pro Vás připravili také bohatou tombolu a další dárky k nákupu. Přijďte se vánočně naladit, popovídat si s přáteli a občerstvit se. 

Sleva na produkty v kategorii A,B

Bohatá tombola

Dárek k nákupu

Občerstvení zdarma

Návštěva Mikuláše

Vánoční atmosféra

Tombola a slosování o ceny

Do velké hlavní vánoční tomboly během akce budou zařazeni všichni zákazníci, kteří jsou u nás registrováni a hodnota jejich nákupu bude nad 5 000 Kč s DPH. Ostatní budou mít možnost se zúčastnit tří dalších tombol, které budou během dne probíhat.

Celkem bude možné za celý den soutěžit o více než 100 krásných cen v celkové hodnotě 160 000 Kč. 

První slosování bude v 10:30, dále pak ve 12:30 a ve 14:30. Po slosování 3. tomboly dne proběhne také slosování velké tomboly. V každé ze tří tombol během dne bude připraveno 30 skvělých cen na které se můžete těšit. Ceny jsme pro Vás připravili společně s našimi dodavateli, kterým za podporu děkujeme. Na pořádání akce se podíleli firmy: Alavis, Bang, Bluetech, Calibra, Covalliero, Energys, Eminent, Fitmin, Harry´s Horse, Horze, JFC, Kentaur, Kerbl, La Buvette, Litex, Mikrop, Nutrimix, Premin, QHP, Rapide, Topvet, Waldhausen.

Seznam cen pro velkou tombolu: 
  1. Napájecí žlab ISOBAR 250
  2. Kolečko JFC + granule pro psy Calibra + doplněk Alavis Triple Blend
  3. Kolečko JFC + granule pro psy Ibero + Lososový olej Ibero
  4. Napáječka JFC + Alavis Duo
  5. Set Eskadron pro koně

Pravidla a kompletní podmínky pro zařazení do slosování během dne ke stažení.

Těšit se na vás bude celý tým firmy Kamír! 

Jak vypadaly předchozí ročníky?

Vánoce s Kamírem 2019

Vánoce s Kamírem 2018

Vánoce s Kamírem 2017

Vánoce s Kamírem 2015