Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Akce

vloženo 22.7.2019 9:44

Ty Bláho, to bude show!

MČR ve všestrannosti se kvapem blíží, pořadatelé připravují areál i tratě a jezdci ladí formu na vrchol sezóny. SK Borová bude hostit mistrovství již po několikáté, ovšem poprvé se brány areálu otevřou pro všechny soutěžní kategorie najednou. 

Program při MČR bude velmi bohatý, všichni zúčastnění se nepochybně těší na již tradiční sobotní mistrovskou párty, které budou předcházet další dva večery. Páteční večer chystrá pro všechny jezdce a sponzory kulutrní vložku na zámku v Českém Krumlově a ve čtvrtek proběhne slavnostní zahájení. Mistrovství ČR bude slavnostně zahájeno večerním představením Honzy Bláhy a jeho koně Quorum. 

Honza a Quorum

Honza Bláha je nejznámější český horseman, všichni ho známe na koni, bez sedla, uzdečky či dalšího vybavení po boku věrného Gastona. Honza se zabývá výcvikem koní již dlouhou řadu let, své zkušenosti sbíral po celém světě a nyní se je snaží předávat dál na svých kurzech.  

Honza svou práci s koňmi zakládá na vzájemné důvěře a porozumění si. Cílem jeho práce je poslušnost, lehkost a rovnováha. Díky mnohaletým zkušenostem a působení po celé Evropě a USA získal velkou důvěru ve svoji práci od velké části jezdecké společnosti. Práce s každým koněm je pro něj velmi individuální, Honza se zabývá i výcvikem problémových koní, kdy je někdy nutné začít od úplných základů. 

Vystoupení Honzy s koněm Quorum bude při zahájením MČR 2019 vyvrcholením večera, jejich vystoupení pak bude nejen skvělou podívanou, ale pro některé může být také příjemnou inspirací pro práci s koňmi do budoucna.  

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.