Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

vloženo 29.5.2017 16:23

Tyroler Steinol – kamenný olej pro péči o koně a skot

Představujeme novinku v naší nabídce, výrobky z tzv. kamenného oleje (Steinol).

Do nabídky jsme zařadili výrobky rakouské společnosti Tyroler Steinol. Tento výrobce se zabývá zpracováním alpského kamenného oleje, který má opravdu širokou škálu využití jak pro lidi, tak pro zvířata.

Co je to Steinol – kamenný olej?

Jde o olej pocházející skutečně z kamenne, z olejových břidlic, nacházejících se v tiroslkém údolí Bächental. Olej je vlastně výsledkem 180 milonů let trvající přeměny pozůstatků mořských rostlin a zvířat z pravěkého moře.

Výsledná látka je bohatá na minerály a i když zrovna nevoní, má velmi příznivé účinky na pohybový aparát – prokrvují kůži a uvolňují svaly, působí proti zánětům. A dehtový zápach kamenného oleje má velmi silné repelentní účinky na hmyz.

Steinol pro koně nebo pro skot

Kromě „lidského“ sortimentu vyrábí Tyroler Steinol také řadu produktů pro chovatele koní nebo skotu. U nás pořídíte jak přípravky na ošetřování kožních problémů a hojivé balzámy, tak i tzv. fluidy proti hmyzu.

Ochranný fluid proti hmyzu

Nabízíme ve dvou velikostech balení. Tiroler Steinol Ochranný fluid proti hmyzu se hodí pro koně i pro skot. Opravdu silný účinek proti hmyzu, pomáhá i tam, kde jsou běžné repelenty bez výsledků.

Fluid ochranný pro skot Steinol

Balzámy, masti, šampony

Naše nabídka výrobků Tyroler Steinol zahrnuje také účinný šampon pro koně, protizánětlivý hojivý balzám pro zvířata nebo balzám na svrab u koní, hříbat, krav, telat. Za zkoušku stojí také ověřená Farmářská mast Steinol pro dobytek.

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Ceník 2021

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.