Sponzoring v loňském roce 2021

24.1.2022

V roce 2021 jsme podpořili hned několik typů jezdeckých a zemědělských akcí. Nejvýraznější podporu od nás získaly jezdecké kluby, které již od roku 2018 mohou využívat sponzorské balíčky. Těch jsme v loňské sezóně rozdali více než 70 a podpořili jsme tak jezdecké závody ve všech disciplínách, hobby závody, výstavy nebo třeba dětské tábory.

Sponzorské balíčky kromě věcných cen od našich partnerů a slevových poukazů obsahují také sady kokard, které pořadatelé použijí pro dekorování vítězů. Na obsahu sponzorských balíčků se v roce 2021 podíleli firmy Leovet, QHP, Ekkia, Horze a Alavis. Dodavatelem kokard byla česká firma SABE.

Pro rok 2022 opět sponzorské balíčky pro pořadatele závodů připravujeme, jejich spuštění na e-shopu proběhne v druhé polovině března, kdy bude opět možné objednávat. Opět v nich najdete kokardy, poukazy a věcné ceny. Balíčky budou dostupné pro všechny jezdecké kluby, které v minulosti splnily podmínky poskytnutí daru. Informace k balíčkům budou dostupné na našem Infoportále a také na sociálních sítích – Facebooku a Instagramu, takže doporučujeme sledovat pro aktuální informace!

Jako hlavní partner závodů jsme podpořili Bohemia Eventing Tour 2021 - mezinárodní závody ve všestrannosti ve Sportovním klubu Borová, které byly jediným mezinárodním mítinkem ve všestrannosti v tomto roce.

Vedle jezdeckých akcí jsme podpořili také soutěž Farma roku 2021 pořádanou Asociací soukromého zemědělství ČR, která sdružuje menší soukromé zemědělce z celých Čech a dlouhodobě se stará o prosazování jejich zájmů a rozvoji zemědělství u nás. Nebo také Královehradecké dožínky a další menší zemědělské akce v našem okolí.