Kamír - info portál

Ze života firmy

vloženo 31.10.2021 12:37

Slavíme 30 let založení firmy

Slavíme 30 let založení firmy
Rodinná firma slaví 30 let od svého založení!

Dne 31.10.2021 jsme oslavili již 30. narozeniny naší rodinné firmy na českém trhu. Firma vznikla na podzim v roce 1991 se specializací na služby a maloobchod pro zemědělství, zejména potom servis a montáže dojící techniky, kdy momentálně spravujeme více než 350 dojících zařízení a namontovali jsme již více než 310 dojíren.

(Na fotografii z 31.10.2021 zleva zakládající trojice Ing. Vlastimil Kamír, Jiří Kamír, Jan Kamír a rodiče bratrů Kamírových Anna a Jan Kamírovi)

Hlavní záměr zůstal za ty roky beze změny, jen se rozrostl o další skupiny sortimentu. Nejen díky novému zázemí od roku 2010 a e-shopu u nás najdete veškeré vybavení pro farmu. A to od porodnických pomůcek pro chov skotu, krmiv, jezdeckých potřeb, ohradníků a napáječek až po granule pro psy nebo nářadí Fiskars a Stanley. Na e-shopu nebo na prodejnách tak nakoupíte pro chov a farmu veškeré vybavení. 

Díky našim zaměstnancům a věrným zákazníkům máme možnost se každoročně rozrůstat a dále se ve svém oboru vzdělávat. Zakládající trojici bratrů Kamírových, Jirku, Vlastu a Honzu, během 30ti let doplnilo více než 65 stálých zaměstnanců.

Chlapi na servisu se denně starají o provozy dojíren po celé republice, dámy na sekretariátu o veškeré papírování a hladký chod firmy "v zákulisí" a ostatní kolegové denně připraví desítky balíků pro e-shop a obslouží desítky zákazníků na prodejnách. Všem kolegům za jejich každodenní práci děkujeme a jsme rádi, že kolem sebe můžeme mít takto skvělý tým, bez kterého by se firma nikdy nedostala tam, kde je dnes. 

V roce 2016 vznikl rozhovor k 25. výročí firmy. Připomeňte si ho s námi! 

 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Ceník 2021

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2022 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu B2B a B2C UNIPEX CZ s.r.o.