Rychlá vánoční soutěž na Facebooku

Ing. Tereza Bašta Kamírová | 11.12.2022

Soutěžíme o 3 ceny: 

1. místo - ohlávka a bandáže Waldhausen + čepice ELT

2. místo - ohlávkový set QHP a vánoční podkolenky QHP

3. místo - Topvet Kašel a nachlazení + Topvet Olejové tonikum

  

Podrobná pravidla soutěže

1. Organizátorem soutěže je společnost Kamír a Co, spol. s r.o., IČ: 15770265.

2. Soutěž probíhá od 11. prosince do 18. prosince 2022 prostřednictvím facebokového profilu Kamír a Co. Vyhodnocení soutěže proběhne do 20. prosince 2022. 

3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, s trvalým bydlištěm na území České republiky, která v době trvání soutěže okomentuje soutěžní post. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této soutěži a osoby jim blízké.

4.  Účastník do komentáře k soutěžnímu postu napíše, co si přál k letošním Vánocům pod stromeček. Vítěz bude vylosován. Do soutěže nebudou zařazeny komentáře, pokud se netýkají tématu soutěže, jsou vulgární, napadají skupiny obyvatelstva, obsahují výhrůžky násilím.

5. Způsob vyhodnocení: 
Po uzavření soutěže ke dni 18. prosince 2022 zasedne nad komentáři porota složená ze zástupců společnosti Kamír a Co spol s r.o. a 20. prosince vylosuje tři výherce. Ti obdrží ceny: 1. místo - ohlávka a bandáže Waldhausen, čepice ELT, 2. místo - ohlávkový set QHP a podkolenky QHP, 3. místo - produkty Topvet 2 kusy. 

6. Výherce bude po skončení soutěže kontaktován osobní zprávou skrze Facebook. Výhra mu bude následně zaslána na uvedenou poštovní adresu do jednoho měsíce po skončení soutěže. Výhry budou zaslány pouze na adresy na území České a Slovenské republiky. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.

7. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu.

8. Účastí v soutěži zasláním odpovědi vyjadřuje souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v emailové zprávě, kterou pošle k registraci do soutěže, za účelem nabízení obchodu nebo služeb, a to do odvolání tohoto souhlasu.

9. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je společnost Kamír a Co spol. s r.o.. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže. Organizátor shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

10. Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.