První červnový víkend pro Nazaret

Ing. Tereza Bašta Kamírová | 30.5.2024

Pomáhejte nákupem! 10 % z eshopových objednávek, které k nám dorazí 1. a 2. června věnujeme na podporu Centra pro lidi s postižením a chráněné dílny Nazaret

Práce střediska Husitské diakonie Nazaret

Nazaret pomáhá od roku 2004 lidem se zdravotním postižením či omezením se zapojit do běžného života. Provozuje Sociálně terapeutickou dílnu a Centrum denních služeb pro dospělé lidi s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením. 

Vedle těchto aktivit provozuje středisko chráněnou dílnu, která vyrábí textilní a kermaické výrobky. Od nás znáte hrnečky, vánoční zvonečky nebo třeb plátěné tašky, které jsou produktem právě klientů střediska.

Na provoz střediska můžete přispět také přímo na účet 0571374399/0800. Můžete si u nich objednat krásné rukodělné předměty pro svou domácnost nebo své obchodní partnery nebo se stát dobrovolníkem a součástí této organizace s krásným posláním.

  

Pomáhejte nákupem!

V rámci dlouhodobé spolupráce a podpory Nazaretu jsme se rozhodli věnovat 10 % z e-shopových objednávek, které k nám dorazí během 1. - 2. června 2024 na dobrou věc a podpořit tak provoz střediska. 

Na provoz střediska můžete přispět také přímo na účet 0571374399/0800. 

Nebo si u nich můžete objednat krásné rukodělné předměty pro svou domácnost nebo své obchodní partnery nebo se stát dobrovolníkem a součástí této organizace s krásným posláním.