Pracovní rukavice ATG, maximální ochrana vašich rukou

Martin Nesvačil | 7.2.2024

Novinkou v sortimentu ochranných pracovních pomůcek na e-shopu i prodejnách jsou pracovní ochranné rukavice ATG®.  Společnost ATG se zaměřením na inovaci a kvalitu navrhuje, vyvíjí a vyrábí rukavice, které umožňují zvýšit výkonnost nejsofistikovanějšího pracovního nástroje, vaší ruky.

Výzkumný a vývojový závod této společnosti se zaměřuje na vývoj technologických platforem, které jsou protipólem jednorázových rukavic pro osobní ochranu. Tento přístup jim umožňuje zaměřit se na potřeby zákazníků a poté vybrat a zkombinovat nezbytné technologické prvky tak, aby si vybral každý ten nejvhodnější typ svých pracovních rukavic. Na základě tohoto přístupu mohou vyrábět inovativní rukavice, které jsou nejlepší ve své třídě. 

Společnost ATG je plně integrovaný výrobce. To znamená, že řídí všechny složky výroby – od potahování a zakrucování příze, pletení úpletů, povrstvení, až po dokončovací práce a balení. Plně integrovaná obchodní činnost jim pomáhá při vývoji výrobků a jejich převodu z laboratorních konceptů na plnou výrobu.
Při výrobě postupují v souladu s normou ISO 9001 pro řízení výrobního procesu, což jim umožňuje vždy dodávat rukavice v trvale vysoké kvalitě.

Technologie vyvinuté ATG

U produktů značky ATG najdete několik inovativních prvků, díky kterým poskytují při práci maximální pohodlí i ochranu. 

  • Technologie AD-APT®: Aktivuje se pohybem rukou a zvýšením teploty v rukavici. Následně dojde k uvolnění přírodního chladicího prostředku, který udrží vaše ruce suché a chladné.
  • Technologie AIRtech®: Udává nový standard prodyšnosti. Byla navržena a vyvinuta tak, aby došlo ke zvýšení komfortu prostřednictvím odvodu tepla vznikajícího v rukavici.
  • Technologie DURAtech®: Technologická platforma, která se stará o delší životnost rukavic. Protože rukavice s dlouhou životností dávají dobrý ekonomický smysl.

Základní řady rukavic ATG

  • MaxiFlex® - rukavice pro použití v suchém prostředí.
  • MaxiCut® - protiprořezové rukavice.
  • MaxiDry®- ochranné rukavice pro práci s olejem a kapalinami.
  • MaxiChem®-  ochranné rukavice pro práci v chemickém prostředí.
  • MaxiDex®- jsou první hybridní rukavice na světě kombinující nejlepší vlastnosti rukavic pro přesnou manipulaci a jednorázových rukavic.

Díky výše zmíněným vlastnostem patří rukavie ATG mezi špičku mezi ochrannými prostředky pro práci. Velký výběr vlastností pak nabízí ideální pracovní rukavice pro každého.

Na webu ATG najdete také konfigurátor pro výběr ideálních rukavic, stačí si navolit požadované vlastnosti.

Vybrali jsme pro vás

Rukavice Maxi Flex - velmi tenké pracovní rukavice, ve kterých díky technologii TouchScreen můžete bezproblému ovládat také bezdotykový telefon. Ideální tedy do provozu pro běžnou práci a nebo v provozu, kde se využívají tablety nebo telefony pro ovládání mechaniky.

Dámy pak ocení jedinečné rukavice ATG Active, které zaujmou jedinečným designem, jsou růžové a navíc při práci dochází k uvolňování Aloe vera a vitamínu E.

Ti, kteří pracují s nožem nebo ostrým materiálem pak najdou zalíbení v rukavicích MaxiFlex Cut s technologií AD-APT, které jsou tenké a pružné a navíc odolné proti řezu. 

Na našem e-shopu najdete velkou nabídku ochranných pracovních potřeb, ale také výstražné bezpečnostní cedulky, holinky nebo ruční pracovní nářadí