Pozvánka na Vánoce s Kamírem 2023

Ing. Tereza Bašta Kamírová | 23.10.2023

Srdečně zveme všechny chovatele, farmáře, jezdce, chovatele drobných hospodářských zvířat i majitele a chovatele psů a koček na oblíbenou akci Vánoce s Kamírem. 

2. prosince 2023 se sejdeme společně v Pacově, prodejna bude otevřená od 9:00 - 16:00. K dispozici budou všechna 3 patra s kompletním sortimentem pro farmáře, jezdce i drobné chovatele. Na každý nákup bude poskytnuta sleva - pro produkty v rabatové skupině A 15% a pro skupinu B 10%. Slevy nelze sčítat s jinými akcemi nebo slevami, nelze uplatnit slevové poukázky na nákup, slevy platí pouze na kamenné prodejně v Pacově nikoliv na e-shopu nebo ostatních prodejnách! 

Společně s našimi dodavateli jsme pro Vás připravili také bohatou tombolu a další dárky k nákupu. Přijďte se vánočně naladit, popovídat si s přáteli a občerstvit se. 

Sleva na produkty v kategorii A,B

Bohatá tombola

Dárek k nákupu

Občerstvení zdarma

Návštěva Mikuláše

Vánoční atmosféra

Tombola

Časy losování malé tomboly: 

1. Losování v 10:302. Losování v 12:30 3. Losování v 14:30 4. Hlavní tombola bude vyhlášena po skončení 3. tomboly cca v 15:00

Za každých 500 Kč s DPH při nákupu dostanete lístek do malé tomboly. Do které tomboly budete chtít lístek hodit je jen na vás. Seznamy cen jednotlivých tombol budou dostupné na místě.

Pravidla malé tomboly najdete ke stažení ZDE

Ceny hlavní tomboly

Při nákupu nad 5000 Kč s DPH máte nárok na zapojení se do hlavní tomboly, kde je 5 hodnotných cen. V tomto případě musí být faktura vydaná na registrovaného zákazníka a vhozena obsluhou na pokladně do zvláštního slosovacího osudí. Hlavní tombola je losována hned po vyhlášení poslední ceny třetího losování. Pokud se výherce hlavní tomboly nedostaví, bude kontaktován emailem a cena mu bude doručena na adresu, která je uvedena na faktuře.

1. Kolečko s produkty pro slepice

2. Kolečko s produkty pro psy

3. Napáječka a ohřívač mléka s produkty pro telata

4. Sada výživových doplňků Topvet

5. Set pro koně Waldhausen

Sledujte Infoprotál a náš Facebook a Instagram pro více informací k tombole a cenám, které na vás budou čekat! 

Jak vypadaly předchozí ročníky?

Vánoce s Kamírem 2019

Vánoce s Kamírem 2018

Vánoce s Kamírem 2017

Vánoce s Kamírem 2015