Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

Ze života firmy

vloženo 26.1.2017 14:29

Podporujeme chráněnou dílnu Nazaret

Moc dobře víme, že život není jednoduchý ani pro člověka zdravého. Proto když máme tu možnost a prostředky, chceme podpořit ty, kteří jsou i přes své nedostatky silnými osobnostmi a zvládají více, než si dokážeme představit.

Na sklonku roku 2016 jsme se rozhodli, že podpoříme sociálně terapeutickou dílnu Nazaret v Borovanech. Spolupracujeme s ní už dlouho a bezpečně víme, že jejich práce má opravdu smysl.

Nazaret, bezpečný přístav pro lidi s postiženým

Chráněná dílna Nazaret v Borovanech funguje jako denní centrum a sociálně terapeutická dílna. Klienty dílny jsou především lidé s tělesným, mentálním a smyslovým postižním. Díky dílně a lidem, kteří se o dílnu starají mají i tito lidé možnost se sociálně rozvíjet, posilovat své silné stránky a rozvíjet ty slabší. Denní centrum se také zabývá vzdělávacími a aktivizačními činnostmi.

V dílně se klienti zabývají různým tvořením, především jde o práci s textilem či keramikou. Jejich výrobky pak můžete vidět a zakoupit na různých trzích či partnerských místech a pomoci tak jejich výrobcům finančním přispěním.

Při Nazaretu funguje také množství dalších aktivit, například divadelní soubor Kukačky, který je složen jak z klientů dílny, tak ze zaměstnanců. Soubor se každoročně snaží připravit několik představení a je možné je vidět na plesech, soukromých akcích či soutěžích. Další z aktivit jsou například sportovní týmy či každoročně pořádané tábory pro děti i klienty s handicapem.  

Jak Nazaretu pomáháme?

Chráněnou dílnu Nazaret se snažíme podporovat již delší dobu, ať přímou finanční výpomocí nebo nákupem hrnečků či jiných produktů, které prodáváme na našem e-shopu.


Tyto hrnečky nebo tašku si můžete samostatně koupit v našem e-shopu (stačí kliknout na obrázky). Můžete je od nás také dostat zdarma jako dárek k nákupu. 

 

Letos jsme se tedy rozhodli přispět finanční částkou. Dílna Nazaret totiž nutně potřebovala pro své klienty upravit automobil na bezbariérovou variantu.

Naše společnost tak měla možnost pomoci darem v hodnotě 30 000 Kč, který alespoň částečně pokryl náklady na přestavbu. Dalších 20 000 Kč, jsme Nazaretu věnovali na pokrytí nákladů benefičního koncertu, který se konal 7. ledna v divadle J. K. Tyla v Třeboni. Na Tříkrálovém benefičním koncertu pro Nazaret vystoupila skupina Cimbal Classic. Výtěžek z akce byl použit na aktivity sociálně terapeutické dílny.

Velice si vážíme práce zaměstnanců dílny a jsme rádi, že jsme mohli být i my nějakým způsobem nápomocni. Víme, že práce s hendikepovanými lidmi není jednoduchá, ale o to více je důležitá.

Chcete Nazaretu také pomoci? Není nic snazšího

Pokud i vy chcete pomoci a přispět dílně Nazaret, můžete tak učinit nákupem výrobků dílny v místě jejího působení nebo na některém z partnerských míst. Pokud byste chtěli přispět finančně, je to také možné. Potřebné údaje najdete tady

 

 

RSS kanál Kamír a Co spol. s r.o.
buďte vždy v obraze
RSS

 

Kamír ceník 2019

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.