Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Kamír - info portál

vloženo 1.12.2014 8:30

Plastové oplocení

Plastové oplocení
Jistě již všichni dobře znáte pevné dřevěné ohrady na farmách, a i když se většinou jedná o menší výměry, jako jsou výběhy, jízdárny apod., jejich stavba a následná údržba je nákladná a velmi pracná. Co takhle zkusit plastové oplocení?

Jistě již všichni dobře znáte pevné dřevěné ohrady na farmách, a i když se většinou jedná o menší výměry, jako jsou výběhy, jízdárny apod., jejich stavba a následná údržba je nákladná a velmi pracná.

Tak proč nevyužít variantu plastového plotu? Společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. nyní nabízí řešení v podobě plastového oplocení, které lze využít jako oplocení kolbišť, pískových jízdáren, pastvin, výběhů, předvadišť, průhonů, dostihových drah, ale také jako ohraničení chodníků nebo celkové oplocení objektu či areálu se zvířaty.

Velikou výhodou, kterou jistě ocení všichni farmáři je fakt, že plot lze opatřit elektrickým ohradníkem, čímž spolehlivě zabráníte drbání a opírání zvířat o plot. Máte tak jistotu a záruku opravdu kvalitního plotu s dlouhou životností.

Jaké jsou tedy výhody plastového plotu oproti klasickému?

Plot vám nikdy nezrezne ani neuhnije, nemusíte jej nikdy natírat a jakkoliv dále udržovat. Nečekají vás žádné další investice. Je zároveň odolný proti mrazu a UV záření. Má stálý vzhled a stálou pevnost a pro zvířata je velmi dobře viditelný. Navíc s nainstalovaným ohradníkem je prakticky nedotknutelný.

Podívejte se: Plastové hrazení v našem e-shopu. 

RSS kanál - buďte vždy v obraze RSS

 

Kamír ceník 2020

 

Ověřeno zákazníky

12 opravdu dobrých důvodů
proč nakupovat v našem e-shopu s chovatelskými a zemědělskými potřebami

Odrážka solidní prodejce s tradicí
Odrážka prověřená kvalita zboží
Odrážka zboží ověřeno na naší farmě
Odrážka různé možnosti platby a dopravy
Odrážka 8 prodejen s možností osobního odběru zboží 
Odrážka přes 9000 m2 prodejní plochy
Odrážka více než 13 000 položek skladem
Odrážka rychlé dodání zboží
Odrážka bezplatné poradenství
Odrážka sleva na jeden nákup ročně
odrážka možnost dopravy zdarma
odrážka podle dotazníku spokojenosti 100% zákazníků doporučuje 

© 2005 - 2020 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.